Hamur

Izgara Görünümü:
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

CREALL DO&DRY REGULAR 1000GR REGULAR HV6005( KAHVERENGİ)

(0)
₺64,00TL

Creall Do & Dry, üstün kalitede hava ile kuruyan kil ile hayallerinizi şekillendirin! % 98 doğal içerikli modelleme malzemesi, güvenli kullanım imkanı sunar. Glüten içermez, zararlı madde içermez. %100 çocuk dostudur Yüzeye iyi tutunan seramik hamuru kullanıma hazırdır. Harika detay alır, kuruduktan sonra bile sonsuz kullanım imkanı sunar. Sınırsız..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

CREALL DO&DRY REGULAR 1000GR WHİTE HV6000

(0)
₺54,76TL

Creall Do & Dry Seramik Kili Terracota 500 Gr. Kullanıma hazır. Havada sertleşir, pişirmeden kullanılır. Çoğu yüzeye yapışır, ellere yapışmaz. Kuruduktan sonra boyanabilir. 6 yaşından itibaren. Pişmiş toprak, 1000 g paket...

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

CREALL DO&DRY REGULAR 500GR TERRACOTTA

(0)
₺34,00TL

Creall Do & Dry Seramik Kili Terracota 500 Gr. Kullanıma hazır. Havada sertleşir, pişirmeden kullanılır. Çoğu yüzeye yapışır, ellere yapışmaz. Kuruduktan sonra boyanabilir. 6 yaşından itibaren. Pişmiş toprak, 500 g paket...

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

GOODWİNG SANAT KİLİ MAVİ 40GR GW-01

(0)
₺42,53TL

Goodwin Sanat Kili Beyaz 40 gr İçeriğinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Farklı renkleri karıştırarak yeni renkler elde edebilirsiniz. Hava ile temas ettiğinde kurur. Kuruduktan sonra dökülmez ve kırılmaz. Fırınlama işlemine ihtiyaç duymazsınız. Strafor ve plastik kutuları kaplayabilirsiniz Tanecikli Sanat Kili ile karıştırılıp..

Hızlı Görünüm

GOODWİNG SANAT KİLİ MAVİ 40GR GW-03

(0)
₺42,53TL

Hava ile kuruma özelliğine sahiptir. Su ile yumuşatılabilir. Renkleri karıştırarak farklı renkler elde edilebilmektedir. 4 yaş üzeri çocuklar için uygundur. Goodwin marka sanat kili, ilk bakışta oyun hamuru hissi uyandırsa da gerçekte bir oyun hamurundan çok daha fazlasıdır. Gelişmiş ülkelerde 3 boyutlu modelleme tekniğinde yaygın olarak kulla..

Hızlı Görünüm

GOODWİNG SANAT KİLİ SARI 40GR GW-02

(0)
₺42,53TL

Goodwin Sarı Sanat Kili Özellikleri ve Açıklamaları Goodwin Sarı Sanat Kili 40 gr. İçeriğinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Farklı renkleri karıştırarak yeni renkler elde edebilirsiniz. Hava ile temas ettiğinde kurur. Kuruduktan sonra dökülmez ve kırılmaz. Fırınlama işlemine ihtiyaç duymazsınız. Strafor ve plastik kutuları ..

Hızlı Görünüm

GOODWİNG SANAT KİLİ YEŞİL 40GR GW-05

(0)
₺32,28TL

Su bazlı polimer bir kildir İçeriğinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır Renkler birbirleri ile karışabilir Hava ile temas ettiğinde kurur Kuruduktan sonra dökülmez ve kırılmaz Fırınlama işlemine ihtiyaç duyulmadan kurur Strafor ve plastik kutular kaplanabilir Tanecikli Sanat Kili ile karıştırılıp uygulanabilir Her türlü yüzey ve..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)