Lego Oyuncak

Izgara Görünümü:
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

BLOK SET 82 PCS 902

(0)
₺34,90TL

..

Hızlı Görünüm

CLEMENTONİ MEKANİK LABARATUAR-KUTUP TAŞITLARI 61731

(0)
₺395,00TL

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Kutup Taşıtları 61731 Antartika'yı keşif yolculuğuna çıkmak ve buzu mekanik ve mühendislikle kırmak için inanılmaz bilimsel bir set! 350 bileşeni sayesinde; yük arabası, kar temizleme makinası, traktör, hava yastıklı taşıt ve daha birçoğu dahil olmak üzere Antarktika'yı keşfetmek için 20 farklı modelde taşıtlar mont..

Hızlı Görünüm

CLEMENTONİ MEKANİK LABARATUARI LUNAPARK BİLİM VE OYUN 61732

(0)
₺418,24TL

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Luna Park 61732 Gerçek bir motora sahip Eğlence Parkı'nı yeniden yaratarak fizik kanunlarına meydan okumak ve mekaniği kolay ve eğlenceli bir şekilde keşfetmek için bilimsel bir set! 200'den fazla bileşen ve güçlü elektrik motoruyla, büyük motorlu dönme dolap, atlıkarınca ve diğer eğlenceli modeller dahil olmak üzere..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

CLEMENTONİ MEKANİK LABARATUARI M.L BULDOZER 64958

(0)
₺290,73TL

Bir buldozer ve diğer 9 farklı inşaat aracını monte etmek için harika bir set! Düz ve koni şeklindeki dişli tekerlekler, miller, diferansiyel dişlileri, sonsuz vidalar, çivili araba tekerlekleri, diskler ve paneller gibi 200'den fazla bileşen içerir. Buldozerin kepçesi sonsuz vidalı mekanizması sayesinde yukarı kalkar ve direksiyonu döndürdüğünüzde..

Hızlı Görünüm

CLEMENTONİ MEKANİK LABARATUARI M.L TARIM EKİPMANLARI 64437

(0)
₺279,00TL

Clementoni Mekanik Laboratuvarı Tarım Ekipmanları Mekanik şanzımanın nasıl çalıştığını keşfetmek için artık Tarım Ekipmanları Laboratuvarı var. Dişlilerden yararlanarak hareket aktarımı konusunda deneyler yapmak ve ağır işlerde kaldıraçların kullanımını anlamak için harika bir bilimsel set. Çok sayıda bileşen içerir: kasnak, diferansiyel, jantlı la..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

CLEMENTONİ MEKANİK LABARATUARI M.L UÇAKLAR VE HELİKOPTERLER

(0)
₺279,00TL

Clementoni Bilim ve Oyun Mekanik Laboratuvarı Uçaklar & Helikopte Ayrodinamik ve sıvı dinamiklerinin sırlarını keşfetmek için kapsamlı bir set. 2 dinamik araç modeli: 3 rotorlu bir helikopter ve bir hız botun; aktarım mekanizmaları hakkında bilgi edinin. 130'dan fazla yer değiştirilebilir parçalar: şanzıman, dişliler, çubuklar, pervaneler, piml..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

DEDE KAKTÜS BLOKLAR KOVA 80 PARÇA 03316

(0)
₺86,90TL

DEDE KAKTÜS BLOKLAR KOVA 80 PARÇA 03316 Dede Kaktüs Blok Kova (80 Parça) 36 ay + / 80 Parça blok / Hayal gücünün genişliği ile büyüyecek eğlenceli oyuncaklar dünyasına hoş geldiniz Cinsiyet Erkek Çocuk, Kız Çocuk Karakter / Tema Yaratıcı Bloklar Parça Sayısı 80 Yaş Aralığı 5 - 7 Yaş..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

FURKAN BLOCKS HEROES SERİ 344 PCS

(0)
₺129,00TL

Furkan Toys F-Blocks 344 Parça Set F-Blocks 344 Parça Titan Form Heroes 2in1 Robot & Araba Yapım Seti 25613 Çocukların hayal gücü ve zeka gelişimine yardımcı olması için hazırlanmış Heroes Robot Araba Seti Yapım Seti. 344 parçadan oluşan eşsiz set Çocuklar Blok Yapım Seti ile el becerilerini ve koordinasyon yeteneklerini de güç..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

FURKAN BLOCKS HEROES SERİ 429 PCS

(0)
₺169,00TL

Furkan F-Blocks Heroes Seri 429 Parça FURKAN F-BLOCKS HEROES SERİ 429 PARÇAFURKAN F-BLOCKS HEROES SERİ 429 PARÇA ÖZELLİKLERİÇocukların hayal gücü ve zeka gelişimine yardımcı olması için hazırlanmıştır.429 parçadan oluşan eşsiz set.Çocuklar Blok Yapım Seti ile el becerilerini ve koordinasyon yeteneklerini de güçlendirecekler.Resimde Görünen Tüm Par..

Hızlı Görünüm

FURKAN BLOCKS ORIGINALITY 300 PCS

(0)
₺199,00TL

F-Blocks Originality 300 Parça Çocuklar tam 51 parçadan oluşan Dinazor blok lego seti Oyunlarında çok eğleneceğin hayal gücü ve el becerilerini geliştirecek olan Lego Oyuncak Dinazor blok lego ile en güzel oyun saatleri seni bekliyor. Çocuklar lego parçalarını birleştirerek zeka gelişimlerini ve koordinasyon yeteneklerini de güçlendirecekler. Lego..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO BRICKS MORE 10696 M SREAT BRIC

(0)
₺285,00TL

Ürün Açıklamaları Her yaştan oyuncuyu düşünerek tasarlanan 35 farklı renkte yapım parçasından oluşan bu LEGO koleksiyonu, ucu açık bir eğlenceyi teşvik ediyor ve her tür hayal gücüne ilham veriyor. Pencereler, gözler, tekerlekler eğlenceyi artırıyor, farklı yapılar ve arabalar için çok sayıda olasılık sunuyor. Mevcut bütün Lego koleksiyonlar..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CİTY ARAÇ BAKIM MERKEZİ LSC60232

(0)
₺475,00TL

Lego City Araç Bakım Merkezi 60232 Ürün Açıklaması Eğlenceli bir aracın direksiyonuna geç ve araç bakım merkezine git! Spor arabayı tamir atölyesine çek. Tamirci Harl Hubbs’ın arabayı onarmasına yardım et, sonra biraz ekstra güç kat. Arabayı araba yıkama yerinde temizledikten sonra deposunu doldur ve sürücü uzaklaşırken el salla. Tamir edilmesi ger..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CITY BARBEKÜ YANGINI LSC60212 4 +

(0)
₺99,00TL

LEGO® Özellikleri Bu set ile LEGO® City'i korurken, çocuğunuzla eğlenceye katılın. Bu aksiyon dolu LEGO® seti, okul öncesi çocuklar ve gençler için eğlenceli ve kolay hale getirildi. 2 minifigür içerir: bir itfaiyeci ve park ziyaretçisi. Çocuğunuzun heyecan verici LEGO® City evreninde hızlı bir şekilde inşasını ve oyun oynamasını sağlamak için ale..

Hızlı Görünüm

LEGO CİTY İTFAİYE KOMUTA BİRİMİ 380pcs 60282

(0)
₺635,00TL

LEGO Özellikleri Bu heyecan verici LEGO City İtfaiye Komuta Birimi oyun seti, çalışan bir sepetli vinç kolu olan klasik bir itfaiye kamyonu içerir. Çocuklar ayrıca Bob, Feldman ve itfaiye robotu Toastie dahil çeşitli LEGO City TV karakterlerine ve su parçaları atan bir su topuna sahip olacak. Küçük kahramanınızı LEGO City Maceraları çizgi dizisin..

Hızlı Görünüm

LEGO CİTY JET GÖSTERİ JETİ TAŞIMA ARACI 281prç 60289

(0)
₺349,00TL

LEGO® Özellikleri Mafsallı bir nakliye kamyonu ile ayarlanabilir kuyruğu ve renkli camlı kokpiti olan havalı bir oyuncak jet uçağı içeren bu LEGO® City Gösteri Jeti Taşıma Aracı oyun setiyle çocukların hayal gücünü uçuşa geçirin. Süpersonik rol oyunu maceraları için pilot ve sürücü minifigürlerini ve bir sürü havalı aksesuarı ekleyin. Bu LEGO Cit..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CİTY MERDİVENLİ İTFAİYE KAMYONU 88prç +4 yaş 60280

(0)
₺299,90TL

Olamaz! Yangın var ve alevler yükseliyor! Aksiyon dolu yangın söndürme maceraları için itfaiyeciye ve LEGO City TV kahramanı Freya McCloud’a katıl. Muhteşem itfaiye kamyonuna atla ve olay yerine yetiş. Kamyonun saklama bölmesinden ekipmanı çıkar ve yangın musluğunu çalıştır. Sonra yangın söndürme merdivenini havaya uzatarak LEGO City kahramanlarını..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CİTY YARIŞ ARABASI TAŞIMA ARACI 60288 210prç

(0)
₺299,90TL

Yarış günü geldi çattı! SUV arazi aracına atla ve yarış pistine doğru yola çık. Römorkun rampalarını indir ve süper havalı Baja yarış arabasını çıkar. Takla kafesini kaldır ve arabaya bin. Güvenlik kaskını tak. Yerlerinize, hazır, BAŞLA! Başlangıç çizgisinden hızla uzaklaş, virajları al, düz yollarda gaza bas ve bitiş çizgisini şimşek gibi geçerek ..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CLASSİC BÜYÜK BOY YARATICI YAPIM SETİ 790pcs

(0)
₺455,00TL

33 farklı renkte klasik LEGO® yapım parçasıyla dolu bu kocaman kutuyla istediğiniz her şeyi yapın. Çok sayıda farklı pencere ve kapının yanı sıra size ilham verecek diğer özel parçalar sayesinde gerçekten hayal gücünüzün götürdüğü yere gidebilirsiniz. Başlamanız için bazı fikirler de içeren, her yaştan yeni başlayan oyuncunun klasik LEGO oyununun k..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CLASSİC TEMEL YAPIM PARÇASI SETİ 400pcs 11002

(0)
₺272,00TL

Lego Classic Basic Temel Yapım Parçası Seti 11002 LEGO Classic Temel Yapım Parçaları Setiyle hiç bitmeyen maceraların keyfini çıkar. At sırtında bir şövalye ve cana yakın bir dinozorla tanış. Harika bir canavar kamyonda gösteriler yap ya da klasik bir pervaneli uçakla göklerde uç. Bu canlı ve rengârenk LEGO yapım parçaları, tekerlekler ve gözlerle ..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CLASSİC YAPIM PARÇALARI VE GÖZLER +4 YAŞ 451 pcs

(0)
₺310,00TL

LEGO® Özellikleri Çeşitli renkli LEGO® tuğlaları, şekilleri ve parçaları ile birlikte tüm boyutlarınızı, renklerini ve ifadelerini içeren göz çeşitliliği içeren bu LEGO® Klasik 11003 tuğla ve gözler seti ile eğlenceli karakterler oluşturun ve kişiliğinizi LEGO® kreasyonlarınıza taşıyın. Bu set 3 seviyeli bina karmaşıklığı sağlar ve mevcut LEGO® se..

Hızlı Görünüm

Lego Classic Yaratıcı Parçalar 10692

(0)
₺219,90TL

Ürün Açıklamaları Bu Lego setine dalın ve hayal gücünüzün sizinle birlikte sınırları zorlamasına izin verin! 29 farklı renkte klasik yapım parçaları, kapılar, pencereler, tekerlekler, gözler ve pervaneler gibi özel parçalarla oyun seçenekleri sınırsız. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, size yol gösterecek bazı fikirler içeren yönlendirmel..

Hızlı Görünüm

LEGO CLLASİC MAVİ YAPIM PARÇALARI 52pcs 11006

(0)
₺79,00TL

Özellikleri Bu heyecan verici karışık mavi LEGO yapım parçalarıyla çocukları modeller inşa etmeye, yaratıcı olmaya ve hayal kurmaya teşvik edin! Yapın… Birleştirilecek 3 eğlenceli oyuncak var: su fışkırtan bir balina, 4 tekerlekli bir tren ve kolları ayarlanabilir bir robot. Yaratın… Çocuklar, oyuncakları kişisel eserlere dönüştürmek için yapım pa..

Hızlı Görünüm

LEGO CLLASİC YEŞİL YAPIM PARÇALARI 60pcs 11007

(0)
₺79,00TL

Özellikleri Classic Yaratıcı Yeşil Yapım Parçalarını açın ve çocukların hayal gücünü harekete geçirin! Yapılacak 3 eğlenceli oyuncak var: bir köpek, dönen pervaneli bir helikopter ve nefis görünen koparılabilir bir elmanın olduğu elma ağacı. Çocuklar modellerini kişiselleştirmek için yapım parçalarını karıştıracak, sonra kendi benzersiz tasarımla..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO ÇÖP KAMYONU 90pcs LSC60220

(0)
₺191,00TL

Lego City Çöp Kamyonu 60220 Eldivenlerini tak, LEGO City sokaklarını temizleme zamanı! Ortağın küreği alırken sen de süpürgeyi al ve çöpleri süpürerek bir yığın yap. Iyy, şu balık amma da kokuyor! Kürekle çöp kovasına doldur, sonra Çöp Kamyonu’na boşaltarak bir sonraki çöp yığınına geç. Muz kabuğuna basıp düşme! Ürün BaşlığıÇocuğunuzu güçlü Çö..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CREAT ATEŞ EJDERHASI 234pcs 31102

(0)
₺310,00TL

Bir ateş ejderhasına sahip olmanın en iyi yanı nedir? Hazine! Sandığı doldur, ejderhanın kanatlarının altına sıkıştır, hazine avcılarını korkutmak için kükre, sonra uçarak daha fazla parlak nesne aramaya çık. Tüm değerli eşyaları topladıktan sonra ejderhayı vahşi bir keskin dişli kaplana, korkunç bir akrebe ya da yeni bir şeye dönüştür! Bu inanı..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CREAT FÜTÜRİSTİK UÇAK 157pcs 31086

(0)
₺199,00TL

Lego Creator Fütüristik Uçak 31086 Ürün Açıklaması Muhteşem koyu kırmızı ve beyaz renkleri, ileri dönük kanatları, koyu renk camlı kokpiti ve alevli jet motoru olan bu Fütüristik Uçak ile havacılığın geleceğine uç! Bu havalı uçağın kontrolüne geç ve süpersonik jet maceraları için göklere yüksel! İşin bittiğinde, bir Fütüristik Uzay Gemisi ile uza..

Hızlı Görünüm

LEGO CREAT HAMBURGER KAMYONU 499pcs 31104

(0)
₺599,00TL

Kim hamburger ister? Katlanan merdivenlerden canavar hamburger kamyonuna bin ve LEGO halkına en sevdikleri yemeği servis et! Büyük lastikleri ve çalışan süspansiyonuyla kaldırımların üzerine çık ve sahilde bir yer bul. Masa ve sandalyeleri kur, kamyona çık ve pişirmeye başla. Sonra bu 3'ü 1 arada setle büyük bir arazi aracına, güçlü bir traktör ..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CREAT OYUNCAK MAĞAZASI 554pcs 31105

(0)
₺369,00TL

Yaşasın! Oyuncakçıya gitme zamanı! Yanına para almayı unutma, sonra alışverişe çık. Bak, parçalarla yapılan bir oyuncak asker ve sakız makinesi! Haydi gidip içerideki tüm oyuncaklara bakalım. Dur… rokete binecek zamanımız var. Heeeeyyy! Rokete bindikten sonra oyuncakçıyı bir pastaneye, çiçekçiye dönüştürebilir ya da bu muhteşem 3'ü 1 arada setl..

Hızlı Görünüm

LEGO CREAT ROKET KAMYON /CREATOR 198 pcs 31089

(0)
₺310,00TL

Lego Creator 3ü 1 Arada Roket Kamyon 31103 Ürün Açıklaması Bu ultra hızlı roket kamyon ile ne kadar hızlı gidebileceğini gör! Arkadaki jet motoru çalıştır ve alevlerin dışarı çıkmasını izle, sonra freni bırak ve kalkışa geç! Durduktan sonra engebeli dağ yollarına çıkmak için roket kamyonu bir arazi aracına, eğlenceli bir plaj sürüşü için dört tek..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CREAT SUNSET YARIŞ ARABASI/CREATOR 31089

(0)
₺269,00TL

LEGO 31089 Creator Gün Batımı Yarış Arabası Ürün Açıklaması Lego Creator Gün Batımı Yarış Arabası 31089 Canlı turuncu, beyaz ve koyu mavi renkleri, büyük hava delikli aerodinamik kaportası, kavisli ve koyu renkli ön camı, koyu renkli farları, görünür arkadan monte motoru, büyük arka spoyleri ve yer tutuşlu lastikleri olan Gün Batımı Yarış Arabası ..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LEGO CREAT YARIŞ UÇAĞI/CREATOR 333pcs 31094

(0)
₺369,90TL

LEGO® Özellikleri Klasik tasarımlı LEGO® Creator 3in1 31094 Yarış Uçağı ile klasik uçuş maceralarının tadını çıkarın. Bu etkileyici oyuncak uçak aynı zamanda bir açılış kokpiti içeriyor ve baskılı bir uçuş kıyafeti ve bir kask ile birlikte pilot bir minifigür ile birlikte geliyor. Race Plane, boru ve silindirler, sabit iniş takımı, büyük döndürüle..

Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 93 (3 Sayfa)