Çocuk Eğitimi

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

BAĞIRMAYAN ANNELER VE ÇOCUKLAR İKİLİ SET

(0)
₺58,00TL

BAĞIRMAYAN ANNELER VE ÇOCUKLAR İKİLİ SET..

Hızlı Görünüm

BAĞIRMAYAN ÇOCUKLAR

(0)
₺46,29TL

Merhaba anneciğim, Benim, yavrun. ‘Kim olduğunu zaten biliyorum’ deme. Çünkü bence henüz yakından tanışmadık seninle. Beni tanımak için yeterince çaba sarf etmedin bence. Eğer tanışmış olsaydık ağladığımda, inatlaştığımda, korktuğumda, tepki gösterip öfke duyduğumda sana bir şeyler anlatmaya çalıştığımı fark ederdin. Hareketlerime değil, onların..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

BEBEĞİM İLK SÖZCÜK KARTLARI 2+ YAŞ

(0)
₺45,00TL

Bu kartlar kelimeleri öğrenmeye yeni adım atmış olan 2 yaş üstü çocukların dil gelişimini destekler ve geliştirir. Zengin içeriği sayesinde çocukların sözcük dağarcığının gelişmesine fayda sağlar. Bakteri üretmeyen, doğayla dost, geri dönüşümlü, esnek ve sağlıklı bir malzeme olan EVA ile üretilmiş olan "Bebeğimin İlk Sözcük Kartları"nı 2 yaş ve üze..

Hızlı Görünüm

BEBEĞİMİN İLK HAYVAN KARTLARI 2+ YAŞ

(0)
₺45,00TL

Araştırmalara göre insanlar görüp, duyup, söylediklerinin %80'ini hatırlamaktadır. Bu kartlar çocuğun gündelik yaşamda kullanacağı kelimelerin daha fazla hatırlanmasını sağlar. Bunun yanında dil gelişimini, görsel algısını, hayvanları tanımasını ve kelime hazinesini güçlendirir. Bakteri üretmeyen, doğayla dost, geri dönüşümlü, esnek ve sağlıklı bi..

Hızlı Görünüm

BEBEĞİMİN İLK SAYI KARTLARI 2+YAŞ

(0)
₺45,00TL

"Bebeğimin İlk Sayı Kartları" çocukların sayıları eğlenceli bir şekilde öğrenmesine yardımcı olur. Kartlar; resimler ve renkler ile desteklendiği için çocuğun ilgisi kartlara yönelir Aktiviteler sayesinde öğrenilen bilgi kalıcı hale gelir. Bakteri üretmeyen, doğayla dost, geri dönüşümlü, esnek ve sağlıklı bir malzeme olan EVA ile üretilmiş olan ..

Hızlı Görünüm

BEBEĞİMİN İLK ZEKA KARTLARI 0-12 AY

(0)
₺30,00TL

Beyin gelişimini destekler. Dikkat ve odaklanmayı artırır. Hayal gücünü geliştirir. Konuşma ve dil becerisine katkı sağlar. 0-3 ay kartları, bebekler 3 aya kadar renkleri seçemediği için siyah-beyaz olarak hazırlanmıştır. Bakteri üretmeyen, doğayla dost, geri dönüşümlü, esnek ve sağlıklı bir malzeme olan EVA ile üretilmiş olan "Bebeğimin İlk Zeka K..

Hızlı Görünüm

BEBEĞİMİN İLK ZEKA VE RENK ALGI KARTLAR

(0)
₺45,00TL

- Çocuğunuza doğduğu andan itibaren olabildiğince fazla uyaran sunmak, gelişiminin farklı alanlarına fayda sağlar. - Çocuğunuzun beyin ve zeka gelişimine katkıda bulunur. - Çocuğunuzun görsel zekasını, odaklanma becerisini ve el-göz koordinasyonunu destekler. - Ayrıca bu kartlar çocuğunuzun renkleri oyun yoluyla daha kolay öğrenmesine yardımcı olur..

Hızlı Görünüm

BEBEĞİNİZ UYKUYU ÇOK SEVECEK

(0)
₺45,94TL

Tam kendinizi sıcacık yatağınıza bıraktınız yine bir ağlama sesi… Karnı tok, gazı yok. Altı temiz, pişik yok. Kucakta pışpış, ayakta salla, yatağına yatır, kaldır, yine yatır. Olmadı odada gezdir. En sevdiği oyuncağı eline tutuştur, pencereden baktır. Her gece saatlerce çırpın ve sonunda pes et. Her yöntemi denemenize rağmen sonuç huzursuz, mutsuz..

Hızlı Görünüm

ÇOCUĞUNUZA SINIR KOYMA

(0)
₺34,00TL

Çocuklarınız kurallarınıza uymuyor, yanlış davranışlarda mı bulunuyorlar? Doğru davranmaları konusundaki önerilerinizi önemsemiyor ya da ret mi ediyorlar? Yumuşak ve otoriter eğitim modelleri arasında kararsız mı kalıyorsunuz? Oysa bu modellerden daha eğitici ve daha az çaba gerektiren bir yöntem var. Çocuğunuza Sınır Koyma, çocuklarınızın daha na..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

İLK HAFIZA KARTLARI 2+YAŞ

(0)
₺25,00TL

2 yaş ve üzeri çocuklarda görsel algının güçlenmesine, hafızanın gelişmesine, benzerlik ve farklılıkların ayırt edilmesine destek verir. Bakteri üretmeyen, doğayla dost, geri dönüşümlü, esnek ve sağlıklı bir malzeme olan EVA ile üretilmiş olan "İlk Hafıza Kartları"nı 2 yaş ve üzeri tüm çocuklar için tavsiye ederim. Büşra Bürcü Psikolog (Tanıtı..

Hızlı Görünüm

İLK İNGİLİZCE KARTLARI ALFABE 3-6 YAŞ

(0)
₺35,00TL

3-6 yaş ilk çocukluk dönemi yabancı bir dil öğrenmede hassas dönemdir. Bu kartlar sayesinde çocuğunuzun oyun oynayarak hem İngilizce öğrenmesini hem de eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Bakteri üretmeyen, doğayla dost, geri dönüşümlü, esnek ve sağlıklı bir malzeme olan EVA ile üretilmiş olan "İlk İngilizce - Alfabe Kartları"nı 3 yaş ve üzeri tüm çocu..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

KÜÇÜK DAHİLER DİKKAT GELİŞTİRME 1 (7 + YAŞ)

(0)
₺25,00TL

Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme 1 - 7+ Yaş Kitap Açıklaması Bu kitapta 7+ yaş çocuklar için özel olarak hazırlanmış, dikkat ve düşünme becerilerini geliştiren pek çok eğlenceli aktivite bulacaksınız. Resim tamamlama, aynı olanı bulma, farklı olanı bulma, sudoku, yapboz tamamlama, eşleştirme, dizi tamamlama, gruplama, desen oluşturma, şekil..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

ROBOTİK KODLAMA VE DİKKAT GELİŞTİRME 4 YAŞ

(0)
₺27,60TL

Robotik Kodlama ve Dikkat Geliştirme 4 Yaş Marka: Pembe Patikler Barkod: 9786053916918 Yazar: Füsun Necmiye Kaya Baskı Sayısı: 1.Baskı Baskı Yılı: 2019 Sayfa Sayısı: 64 Kağıt Cinsi: Kuşe En-Boy-Yükseklik: 23,50 X 22,00 X 0,50..

Hızlı Görünüm

ROBOTİK KODLAMA VE DİKKAT GELİŞTİRME 7 YAŞ

(0)
₺27,60TL

Robotik Kodlama ve Dikkat Geliştirme 7 Yaş Marka: Gendaş Çocuk Barkod: 9786053916895 Yazar: Füsun Necmiye Kaya Baskı Sayısı: 1.Baskı Baskı Yılı: 2019 Sayfa Sayısı: 64 Kağıt Cinsi: 1.Hamur En-Boy-Yükseklik: 19,50 X 27,50 X 1,00..

Hızlı Görünüm

SABIRLI AİLELER MERHAMETLİ ÇOCUKLAR YETİŞTİRİR

(0)
₺41,00TL

Çocuğunuzu kucağınıza aldığınız ilk anı hatırlıyor musunuz? Yavrumuza zarar gelmesin diye ona bütün merhametimizle sarılıyoruz. Onu kendimizden bile sakınıyoruz. Geceler boyu ayakta kalmaya, çocuğumuzun zamansız ağlama krizlerine sabrediyoruz. Uykusuz kalıyoruz, yorgun oluyoruz, yemek bile yiyecek vakit bulamıyoruz ama yine de ona merhamet etmekten..

Hızlı Görünüm

YARATICI YARAMAZLIK

(0)
₺67,08TL

Yaratıcılık kası da tıpkı diğer kaslarımız gibi sistemli çalışma sonucunda gelişir. Ama ısınmadan, kaslarmızı teker teker hazırlamadan ağır metinleri yüklenmeye çalışmak yazma isteğimizi incitebilir. Yaratıcılık kaslarını düşünce ve kalem hareketleriyle geliştirmek isteyenler öncelikle harf ve sözcüklerle çalışmaya başlamalı, ardından cümle ve para..

Hızlı Görünüm

YİYECEKLER

(0)
₺18,90TL

Bu serideki tüm kitaplar 9-24 ay arasındaki çocuklara yönelik hazırlanmış olup, görsel zekâlarını artıran, kelime dağarcıklarını geliştiren ve okul öncesi eğitimde ellerinden düşürmeyecekleri bir yayın serisi olacaktır. Sayfa Sayısı: 10 Baskı Yılı: 2012 Dili: Türkçe Yayınevi: Mikado Yayınları İlk Baskı Yılı : 2012 Dil : Türkçe..

Hızlı Görünüm
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)