Annelik-Babalık-Aile

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

ANA-BABA VE ÇOCUK

(0)
₺30,00TL

Günümüzde çocuk önemle ele alınması gereken bir bireydir.Özellikle uyum ve davranış bozukluğu gösteren ve suça itilen çocukların giderek artması ana baba ve eğitimcilerin 'Çocuk eğitimi' konusunda daha dikkatli ve bilimsel bir yaklaşım içinde olmalarını zorunlu hale getirmektedir.Günümüz anne ve babası artık geleneksel çocuk terbiyesi metotlarının ..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

ANNELİK EN GÜZEL DELİLİK

(0)
₺22,00TL

O da sizin gibi bir anne! Sizden biri... Hem de en zor yollardan geçerek çocuk sahibi olmuş bir anne... Geçirdiği zorlu yolculukta yaşadıklarını ve çok daha fazlasını tüm anneler ve anne adayları için kaleme aldı. Bu kitabı okurken @dogalannee Funda Uçuk ER’in bazen size bir abla, bazen bir kardeş bazen de dert ortağınız olup sizin de yolunuzu ..

Hızlı Görünüm

BABA YAA

(0)
₺8,00TL

..

Hızlı Görünüm

BAĞIRMAYAN ANNELER

(0)
₺41,48TL

Anneniz Size Bağırıp Döver Miydi? Benim küçüklüğümde çocukları dövmek, hakaret etmek, bağırmak ‘normal’ kabul edilen bir ebeveynlik davranışıydı. Aileler çocuklarına bu davranışlarda bulunduklarında, şimdinin annelerinin yaşadığı pişmanlık, vicdan azabı ya da hatayı telafi etmek gibi duygular yaşamazlardı. Çünkü o dönem ‘kızını dövmeyen dizini döv..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

BENİ ÖDÜLLE CEZALANDIRMA

(0)
₺35,00TL

Çocuk Eğitiminde Doğru Bildiğimiz Yanlışlar! Acaba ödülle ilgili tüm bildiklerimiz yanlış mı? • Ödül, neden motivasyonu düşürür? • Ödülle değerler neden öğretilemez? • Ödül, yaratıcılığı neden olumsuz etkiler? • Ödül, yapay sevginin bir göstergesi midir? • Ödülle büyüyen çocukları ne tür tehlikeler bekler? • Mutlu ve başarılı bir çocuk gerçekte na..

Hızlı Görünüm

CARPE DİEM

(0)
₺29,00TL

..

Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

ÇOCUKEDEBİYATI VE OKUMA KÜLTÜRÜ

(0)
₺60,00TL

Çocuk edebiyatı ve okuma kültürü Türk çocuk ve gençlik edebiyatının gelişimi için hayata geçirdiği özgün çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Ankara Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOGEM) müdürü Prof. Dr. Sedat Sever’den, çocuklara okuma kültürü kazandırma sürecinde, eğitimcilerin ve anne babanın görevleri..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

GELIN COCUKLAR BIRLIKTE DUSUNELIM

(0)
₺45,00TL

“Düşünceler Özgür, Düşünmek Özgürlüktür” Gelin Çocuklar Birlikte Düşünelim! Çocuk ve yetişkin hakları, şiddetin olmadığı bir dünya, kadın-erkek eşitliği, medya bilinci, çevre ve demokrasi… Tüm bunlar çağdaş toplumun temel kavramlarından sadece bazıları. Peki bu kavramların ne kadarını biliyorsunuz, ne kadarı günlük yaşantınızın bir parçası olarak ..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

HAMİLELİK SERÜVENİM

(0)
₺25,00TL

Ebru Akel yaşamı, misyonu, temsil ettikleriyle örnek alınan bir metropol kadını oldu hayatımızda hep. İş hayatındaki başarısını hep bildik, aile hayatına dairse ufak ipuçlarımız vardı. Emin olduğumuz şey şuydu, huzurlu ve mutlu biriydi Ebru Akel. Ve şimdi o bir anne. Yine iş hayatının merkezinde, yine güzel ve bakımlı, yine aktif ve hayat dolu. Bu ..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

HUYU GÜZEL ÇOCUK

(0)
₺25,00TL

Çocuk büyütmek tarih boyunca hiç kolay olmadı ki... Çocuk sahibi olacağını öğrenen anne baba adaylarına içlerinden ilk geçen duygunun ne olduğunu sorduğumuzda "İster kız, ister erkek olsun farketmez, yeter ki huyu suyu güzel olsun" cevabını duyarız. Ancak gelin görün ki günümüz anne babası, at yarışına dönmüş yaşam şartlarında çocuk yetiştirmek iç..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

KIZLARI KIZ GİBİ ERKEKLERİ ERKEK GİBİ YETİŞTİRMEK

(0)
₺32,00TL

Bu kitap, kadın ve erkeği kendi yaradılışından uzaklaştırmadan yetiştimenin mümkün ve gerekli olduğu inancıyla yazıldı... Küçük yaşlardan itibaren fıtratına sadık kalınarak büyütülen çocuklar, ruh sağlığı açısından daha avantajlı olmaktadır. Yaratılışındaki özellikler deforme edilerek büyütülmeye çalışıldığında durum ne aileyi ne de çocuğu mutlu e..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

MERHABA OYUNCAK

(0)
₺20,00TL

..

Hızlı Görünüm

MUTLU AİLE MUTLU ÇOCUK

(0)
₺33,00TL

Artık büyü, okuluna git, oku. Sokaklarda dolaşma. Sen bütün gün bana eziyet ediyorsun. Sabah akşam eğlence uğruna zamanını boşa geçiriyorsun..." Çocuğuna seslenen bir anne ya da babaya ait bu sözler, Sümerlerden kalma bir tabletten alıntı. Yaklaşık 4 bin yıl önce söylenmiş sözlerin güncelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olması ne kadar şaşırtıcı, ö..

Hızlı Görünüm

OYUN OYNAMA SANATI

(0)
₺32,00TL

..

Hızlı Görünüm

OYUNCU ANNE

(0)
₺28,00TL

..

Hızlı Görünüm

SEN BEN VE ÇOCUKLARIMIZ

(0)
₺30,60TL

Aile içinde yaşanan çatışmalarda hangi iletişim kanallarını kullanabiliriz? "Yemicem işte!" diye direten çocuklara ne demeli? Çocuğunuzun yemek seçmesinin nedeni siz olabilir misiniz? Özgüvenin azı karar, fazlası zarar mı? Çocuğumuzun strese girdiğini nasıl anlarız? Evdeki Facebook-Twitter krizlerini nasıl aşarız? Çocuğu benliğini zedelemeden eleşt..

Hızlı Görünüm

SENİ ANLIYORUM ANNE

(0)
₺25,00TL

Annelik duygusu hamile olduğunu öğrendiğin gün başlar ve daha kucağına bile almadığın yavrun için endişelenirsin. Hamile iken bir sorunla karşılaşır mıyım? Sağlıklı doğabilecek mi? Çocuğumuza iyi bir aile olabilecek miyiz? Ve o mutlu gün! Çocuğunu kucağına alırsın. Yüreğini farklı ve yepyeni duygular sarar. Anne olmanın verdiği heyecan ve mutlulukl..

Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 42 (2 Sayfa)