Hikaye (yerli)

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

72. KOĞUŞ

(0)
₺36,80TL

Türk edebiyatının en önemli kalemlerinden biri olan Orhan Kemal’in başyapıtlarından biri olan 72. Koğuş, insan haysiyetinin düşebileceği en dipsiz kuyunun hikâyesidir Tüm yapıtlarında her şeye rağmen insana olan inancını ve sevgisini korumuş olan Orhan Kemal, bu derin çukura yuvarlanmış olan insanların, en yakınını bile üç kuruşa vurabilecek kadar ..

Hızlı Görünüm

ATSIZ BOZKURTLAR

(0)
₺53,78TL

Bozkurtlar Ölümü ve Bozkurtlar Diriliyor Bozkurtlar, yazarının vaktiyle verdiği lütufkâr müsaadeleri sonucunda "Bozkurtların Ölümü" ve "Bozkurtlar Diriliyor" adlı ölümsüz eserlerin, bir arada yayınlanmak suretiyle aldığı yeni isimdir. Bozkurtlar, her idealist Türk'ün heyecanında, fikir dünyasında, ülkücülüğünde ve inancında payı olan dev bir eserdi..

Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

CİNGÖZ RECAİ NİN HARİKULADE SERGÜZEŞTLERİ

(0)
₺45,94TL

İlk defa 1924’te yayımlanan ve 10 hikâyeden oluşan “Cingöz Recai’nin Harikulâde Sergüzeştleri” serisi, Türk polisiye edebiyatı tarihinin önemli ismi Erol Üyepazarcı tarafından itinalı bir şekilde eski yazıdan yeni harflere notlandırılarak aktarılmıştır. Kitapta yer alan hikâyeler şunlardır: 1- Cingöz’ün Kız Kaçırması 2- Nazar Boncuğu 3- Kasa Ba..

Hızlı Görünüm

ÇIPLAK AYAKLIYDI GECE

(0)
₺18,00TL

Yeniden dövüşebilmek için kaçıyorduk Devrimden söz edince ne gelir insanın aklına? Belki kayıplar, belki yenilgi ya da korku ama en çok da umut, daha güzel bir dünya hayali ve direniş. Ahmet Ümit’in her yaştan, her duygudan örülmüş devrimcileri, bir yandan kendi hikâyeleriyle hesaplaşırken bir yandan da Türkiye’nin yakın tarihine kendi ışığını tut..

Hızlı Görünüm

CİVA NECATİNİN CİNGÖZ RECAİNİN HARİKALI SERGÜZEŞT

(0)
₺45,94TL

Cingöz’ün Akıbeti’nde meşhur serserinin sergüzeştlerini sonlandıran Peyami Safa, Cıva Necati adını verdiği başka bir karakterin onparalık öykülerine girişmiş; fakat yeni karakteri, ismi dışında tamamıyla Cingöz Recai’nin bir kopyası olarak ortaya çıkmıştır. Bir süre sonra bu durum yazarı ve okuyucuyu ikna etmeyince, Cıva Necati’nin üstü çizilmiş ve..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

KOLEJE HOŞ GELDİN

(0)
₺54,50TL

Ben Hazal Özberk; Boş İşler Müdürü, tüm yiyeceklerin belalısı, başta unicorn olmak üzere bütün pofuduk oyuncakların en yakın arkadaşı ve maalesef bu yılki ÖSYS mağdurlarından biriyim. Hayatım sıradan bir şekilde, anne terliğinden kaçarak ilerliyorken birdenbire değişti. Gittiğim okulun sahibinin oğlundan önce nefret ettim, sonra birbirimizle epeyc..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

ÖLÜME FISILDAYAN ADAM 2-KİBRİT ÇÖPÜ MEZARLIĞI

(0)
₺53,40TL

Kitapları 700 bin satan Büşra Yılmaz’ın fenomen hikâyesi Ölüme Fısıldayan Adam devam ediyor! Ölüme fısıldayan adam öldüyse, kibrit çöpü mezarlığı neden boş? Öldüğü söylenen sevgilisinin cesedini bulamadığı için onun hâlâ yaşadığına inanan Yosun, gerçekleri öğrenebilmek için geçmişi eşelerken Bay K’den yardım ister. Ancak bu yolculukta öğrenebildiği..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

PAPATYA KOKULU HİKAYELER

(0)
₺39,60TL

"Papatya Kokulu Kitap!" Hayata Bir Bardak Çay Molası Hiç kimsenin yanınızdan mutsuz ve kötü ayrılmasına izin vermeyin. Bulunduğunuz konumda mutlu olmaya bakın. Çiçek büyütün, kitap okuyun. Hayatı yarım bırakmayın! Okurken içinizi huzurla dolduracak, yüreğinizi ısıtacak, iyilik, sevgi, dostluk ve mutluluğu dile getiren birbirinden güzel 53 adet h..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)