Bilimkurgu-Fantazya

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

DOKTOR OX UN DENEYİ

(0)
₺15,48TL

Sakin halkı ve yavaş yaşamıyla bilinen Quiquendone kenti asırlardır tek bir kavganın olmadığı, kimsenin kimseyle anlaşmazlık yaşamadığı, hiçbir insanın duygularının kontrolüne girmediği bir yerdir. Burada kalpler bile aynı ritimle atmaktadır. Ne var ki hayat Doktor Ox ve asistanının gelişiyle karmaşık bir hâl alır; yüzyıllardır sessiz sakin süren..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

J.R.R. TOLKIEN İLE LÜTHİEN

(0)
₺24,00TL

Beren ile Lúthien Tolkien’ların edebiyat dünyasına kazandırdığı son eser Beren ile Lúthien, okurlarını Orta Dünya’nın masalsı atmosferine geri çağırıyor. Orta Dünya Evreni’nin yaratıcısı John Ronald Reuel Tolkien’ın oğlu Christopher Tolkien tarafından derlenen eser, yazarın Kadim Günler’in Üç Büyük Öyküsü olarak tanımladığı ikinci hikayeyi oluştur..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

KARANLIĞIN SOL ELİ

(0)
₺52,46TL

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) “Bilimkurgu”nun en önemli iki ödülü olan Hugo ve Nebula’yı kazanarak kısa zamanda türünün klasikleri arasına giren Karanlığın Sol Eli, dünyamıza çok benzeyen Kış adlı bir gezegende geçmektedir. Bu gezegende, yılın en sıcak zamanlarında bile yarı-kutup iklimi yaşanmaktadır ve tüm sakinleri çift cinsiyet..

Hızlı Görünüm

Marvel Müthiş Hikayeleri 4 Kitap Seti

(0)
₺99,60TL

Marvel Müthiş Hikayeleri 4 Kitap Seti 2 Set Kitapları : * Falcon Savaş yada Sıvış * ANT-MAN Zombi SAVAR * Captaın America Yarının Ordusu * Star-Lord Knowhere den Kaçış Yok..

Hızlı Görünüm

MARVEL– ROMANLAR SETİ 4 KİTAP

(0)
₺120,00TL

Marvel Romanlar Seti 4 Kitap Set Kitapları : * Daima Kızıl * Düello * Sincap Dünyayla Tanışıyor * Genç Prens..

Hızlı Görünüm

MÜTHİŞ MARVEL HİKAYELERİ SETİ ( 4 KİTAP)

(0)
₺99,60TL

Black Panther Vakanda Savaşı; S**ekar Sendromu! Wakanda’da kriz hâkim. Kutsal Dağ, kötü bir çetenin saldırısına uğradı ve Wakandalılar da yeni kralları, Black Panther olarak da bilinen T’Challa’ya çok öfkeliler. Yani Avengers, Black Panther’i yardıma çağırmak için yanlış zaman seçti. Black Panther’in çok gizli bir silahı çaldığına dair ciddi kanıt..

Hızlı Görünüm

MÜTHİŞ MARVEL HİKAYELERİ SETİ ( 6 KİTAP )

(0)
₺115,00TL

Marvel Müthiş Hikayeler 6 Kitap Set Set Kitapları : * Marvel-Captan America Yarının Ordusu * Marvel-Ant-Man Zombi Savar * Marvel-Iron Man Uzay Hayaletlerinin Saldırısı * Marvel-Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi * Marvel-Black Panther Wakanda Savaşı * Marvel-Spider-Man Kahramanların Saldırısı..

Hızlı Görünüm

OZAN BEEDLE İN HİKAYELERİ

(0)
₺35,00TL

Sihir ve kurnazlıkla dolu büyüleyici beş masaldan oluşan Ozan Beedle’ın Hikâyeleri yüzyıllardır büyücü evlerinde uyumadan önce sevilerek okunuyor. 15. yüzyılda parşömene ilk kez aktarıldığından beri cadılar ve büyücüler tarafından ilgi görmeye devam eden muzırlık ve sihirle dolu bu hikâyeler her yaştan Harry Potter hayranları ve Mugglelar için de ..

Hızlı Görünüm

ŞAH-CİLTLİ

(0)
₺34,50TL

“Kalıplara meydan okuyan güçlü anlatısıyla yeni bir distopik dünya yaratan Carter, unutulmaz karakterleri ve müthiş kurgusuyla okurları derinden etkileyecek.” –Booklist “Enfes bir final, Kitty ve arkadaşları çoktan hafızalara kazındı.” – Publishers Weekly Zafer Senin Olabilir, Eğer Kim Olduğunu Keşfedersen… Aimee Carter’ın distopik üçl..

Hızlı Görünüm

SEÇİLMİŞ KİŞİ

(0)
₺20,00TL

..

Hızlı Görünüm

TANRIÇANIN MİRASI-CİLTLİ

(0)
₺34,50TL

“Okuyucular, şaşırtıcı ve bazen de zorlu yeni gerçekliği ile yüzleşen; yaşam, ölüm ve saplantıların oluşturduğu tehlikeler ve sevginin gücü hakkında yepyeni ve yürek parçalayıcı fikirler edinen Kate ile aralarında bir bağ kurmakta zorlanmayacaklar.” -Booklist- Aşk ya da Yaşam. Henry ya da Çocuğu. Ailesinin ya da Dünyanın Sonu. Kate bir ter..

Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

VİKİNG TEK CİLT

(0)
₺110,00TL

..

Hızlı Görünüm

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ 2

(0)
₺47,00TL

Dünya ikiye bölünmüştür, denir Tolkien'ın yapıtı söz konusu olduğunda: Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar. Artık Türkiye'li okur da okumuş olanlar tarafına geçebilecek! 'Yüzüklerin Efendisi' son yüzyılın en çok okunan yüz kitabı arasında en başta geliyor; bilimkurgu, fantezi, polisiye, best-seller yada ana akım demeden, tüm e..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)