Gençlik Kitapları

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

AFACANLAR ÇETESİ

(0)
₺49,78TL

..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

BENİM ADIM PİCASSO

(0)
₺35,20TL

..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

BİR GENÇ KIZIN GİZLİ DEFTERİ

(0)
₺45,36TL

Neden yazarız? Daha doğrusu neden anı defteri tutarız? Yaşamımızın her döneminde ama özellikle ilkgençlik çağında, sorunlarımızı, mutlu mutsuz anılarımızı bizi yargılamadan dinleyen, paylaşan birilerine gereksinim duyarız. Ve bu biri, evet, bildiniz, anı defterimizdir. On beş yaşındaki Serra tüm duygularını, düşüncelerini anı defteriyle paylaşı..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

BU HAYAT SİZİN

(0)
₺46,40TL

Eğer siz bu kitabı “Diskoya gitmek için nasıl izin alırım?”ı öğrenmek için satın aldıysanız, vah verdiğiniz paralara... Yok eğer gençliğinizi derinlemesine ve saatleri dakikalarla yaşamak, gerçek anlamda yaşamak konusunda bir şeyler öğrenmek için aldıysanız, o zaman başka. Peki nasıl olacak bu gençliği gerçek anlamda yaşamak? Bazı şeylerin ‘farkına..

Hızlı Görünüm

DEDEKTİF KURUKAFA ARMAGEDON

(0)
₺60,71TL

Gelmiş geçmiş en baş döndürücü dedektifin bildiğiniz kitaplar arasında yaşadığı hiç bilmediğiniz maceraları gün yüzüne çıkıyor. Çimlere bas... Pencereye tırman ve bu hikâye koleksiyonuyla Dedektif Kurukafa'nın dünyasına gir. Ne de olsa kapılar, hayal gücü olmayan insanlar içindir. (Tanıtım Bülteninden) Sayfa Sayısı: 490 Baskı Yılı: 2015 Dili..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

FENER BALIĞININ KAYIP IŞIĞI

(0)
₺21,00TL

Okyanusun yüzlerce metre altında, Kızıl Yosun Köyü'nde irili ufaklı fener balıkları yaşıyordu. En büyük özellikleri, başlarının tepesinde bulunan ve ucunda ışık olan birer lambaya sahip olmalarıydı. İyi kalpli Loppi Parlakışık, adından da anlaşıldığı gibi güçlü bir ışığa sahipti ve herkesin bunu fark etmesini istiyordu. Özellikle de o gün, Okyanus ..

Hızlı Görünüm

HAYAT DEVAM EDİYOR

(0)
₺59,71TL

Hayatta ne çok yollar yürüyoruz. Çocukluk yolları... Okul yolları... İlkgençliğin sancılı yolları... Üniversite yolları... Romantizmin acı, tatlı yolları... Çalışma yolları... Dönüp baktığımda bir prizma görüyorum sanki. Serra’nın ne çok yüzü var. Çocuk Serra. Okullu Serra. Üniversiteli Serra. Âşık Serra. Başka başka yollar, başka başka ..

Hızlı Görünüm

KUBBENİN ALTINDA STEPHEN KING

(0)
₺90,00TL

119 Karayolu’nun aşağısında, Chester’s Mill’de kıyamet kopmak üzere... Güzel, güneşli bir günde küçük kasabanın dünyayla olan bütün bağlantısı görünmez bir güç tarafından kesilir. Uçaklar görünmez bir kalkana çarpar, şiddetli bir yağmur önüne geleni yıkıp yerle bir eder. Kubbe yavaş yavaş alçalırken bahçevanın eli kopar. Arabalar infilak eder. Aile..

Hızlı Görünüm

LÜTFEN BENİ ANLA

(0)
₺40,32TL

..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

MUCİZE (CİLTLİ)

(0)
₺68,00TL

Kaderinde Sıradışı Olmak Varsa Sıradan Kalamazsın… Merhaba, adım August. Size nasıl göründüğümü anlatmayacağım. Aklınıza ne geliyorsa muhtemelen ondan daha kötü görünüyorumdur. August (Auggie) Pullman yüzünde fiziksel bir bozuklukla doğduğu için, normal bir okula gidemiyordu… şimdiye kadar. Yakında Beecher Ortaokulunda beşinci sınıfa başlayacak v..

Hızlı Görünüm

ÖYKÜ YAZMAYI SEVİYORUM

(0)
₺39,60TL

Esrarengiz kelimelerin sırrını çözdüğünde hayatının sonsuza dek değişeceğini bilmiyordu... Bir tesadüf sonucu, kitaplarla arası hiç de iyi olmayan Mert’in eline eski bir kitap geçer. Kitabın ne adı ne de yazarı bellidir. Sayfalarının arasında bir de tiyatro bileti vardır. Bunun üzerine Mert kitabın ve biletin, kaybeden kişi için önemli olduğunu dü..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

SEVGİLİ S*LAK GÜNLÜK HAYATTAEN KÖTÜ ŞEYLER HERZAMA

(0)
₺32,47TL

Sevgili S*lak Günlük,Bugün Isabella annesinden para istedi ama Isabella'nın annesinin ÜÇ çocuğu var, yani tek çocuğu olan bir anneden üç kat daha acımasız. Bu yüzden hayır, dedi. Annesinin ağzından YETİŞKİN BİLGELİĞİ dökülmeye başladığını fark ettiğimiz an odadan tüymeye çalıştık ama o, bizden hızlı davranıp, "Biliyor musunuz kızlar, hayattaki en g..

Hızlı Görünüm

SEVGİLİ S*LAK GÜNLÜK-HİÇBİRŞEY YAPMA ASLA

(0)
₺29,70TL

Güzellik geçicidir, ama nefret kemiklere kadar işler! Sevgili S*lak Günlük, Hudson Rivers'ı hatırlıyor musun (sınıfımdaki sekizinci en şirin oğlan)? Üzülerek bildireyim ki onun bir görme sorunu var. Bugün benimle konuşurken Yeni Saç Aksesuarımın Fevkaladeliği'ni fark edemediği gibi, Angeline'in yanından geçtiğini ve savrulan saçlarından fışkıran gü..

Hızlı Görünüm

ŞİMDİ DÜĞÜN ZAMANI

(0)
₺58,33TL

Tek kelimeyle muhteşem bir düğündü! Her şey ama her şey öylesine güzeldi ki. Peri masalı gibi. Tüller, mumlar, çiçekler... İnsanı taaa yüreğin­den yakalayan karmaşık duygular, gülücükler, gözyaşları... İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim. Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka ‘ilk’ti. Çünkü aramızdan biri evleniyordu..

Hızlı Görünüm

SINIFIN YENİSİ

(0)
₺25,00TL

Öykü ve derlemeleriyle yeni kuşağın önemli temsilcilerinden sayılan Behçet Çelik, ilk kez gençler için yazdığı duygu yüklü bu romanında, ergenlik yıllarının sancılı ruh hallerini konu ediyor. Kendini müzikle ifade eden Emre ve duygularını en iyi yazıyla anlatabilen Arda’nın iniş çıkışlı dostluğuna tanıklık eden roman, farklı okuma denemeleri sunara..

Hızlı Görünüm

SİRKTE MACERA - ENİD BLYTON

(0)
₺21,00TL

Dünyanın en popüler gençlik edebiyatı yazarlarından Enid Blyton'dan heyecanla dolu, hepimizi ele geçirecek muhteşem bir seri! Tehlike! Heyecan! Macera! Maceraserisi son sürat devam ediyor. Gustavus da kimdi? Bill, bu mızmız ve burnu havada çocuğu ailece çıktıkları tatilde neden yanında getirmişti? Philip, Dinah, Lucy-Ann ve Jack, kendilerini yine..

Hızlı Görünüm

TABLODAKİ SIR - BLUE BALLIETT

(0)
₺31,20TL

Petra ve Calder bulmacalara meraklı, hayal dünyaları geniş iki yakın arkadaştır. Kendi yarattıkları oyunlarla eğlenmeyi seven iki arkadaşın hayatı dünyayı sarsan bir olayla değişir. Ünlü ressam Vermeer’in sır dolu tablosu Kadın ve Mektup çalınmıştır. Ve hırsız yüz yıllık bir gizemi çözmek için bunu yaptığını iddia etmektedir. Dünyayı ikiye bölen bu..

Hızlı Görünüm

YA SEN OLMASAYDIN

(0)
₺37,00TL

Aysun, yaz tatili için Almanya’dan Türkiye’ye gelirken, çelişkili duygular içindeydi. Üstelik kendi arzusuyla değil, babasının zorlamasıyla gerçekleşiyordu bu gezi. Kuzeni Özgür ve eşi Serra’yla anlaşabilecek miydi? Ya Furkan? O ne olacaktı? Yaz sonunda, evine dönerken ne çok şey değişmişti. Her şeyden önce ülkesine başka bir gözle bakar olmu..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

YILLAR SONRA

(0)
₺53,59TL

Yıllar Sonra Bir Genç Kızın Gizli Defteri serisinin devamı olan bu on birinci kitapta, kahramanımız Serra'nın kızı Selin de tıpkı annesi gibi bir anı defteri tutmaya başlıyor. Okur, anne ve kızın ayrı ayrı tuttuğu iki defterden onların günlük hayatlarına ve yaşadıkları olaylara iki farklı bakış açısından tanık oluyor. Kitap, günümüz anneleri ve gen..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)