Şiir

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

EZOP MASALLARI

(0)
₺32,00TL

Ezop Masalları Kitap Açıklaması Masal Çeşmesi, Dünya klasiklerinden biri olan Ezop masalları esin kaynağı olmaya devam ediyor. Ezop bütün hayvan masallarında olduğu gibi bizlere bin bir çeşit insanı anlatıyor. (Tanıtım Bülteninden) İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 144 Baskı Yılı: 2016 e-Kitap: Sayfa Sayısı: 208 Baskı Yılı: 2016 Dili: Türkçe Yay..

Hızlı Görünüm

GRAPON KAĞITLARI

(0)
₺16,00TL

Geçen yıl aramızdan ayrılan şair Didem Madak'ın yayımlanmış üç kitabı vardır: Grapon Kâğıtları, Ah'lar Ağacı ve Pulbiber Mahallesi. Bir süredir baskısı olmayan ve okurlar tarafından ısrarla aranan kitapların yeni basımını yaptık. (Tanıtım Bülteninden) Sayfa Sayısı: 72 Baskı Yılı: 2016 Dili: Türkçe Yayınevi: Metis Yayıncılık İlk Baskı Yılı : ..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

PULBİBER MAHALLESİ

(0)
₺16,50TL

..

Hızlı Görünüm

SEN ISLIK ÇALMAYI BİLİR MİSİN?-NECDET NEYDİM

(0)
₺34,32TL

Akademisyen, çevirmen, yazar Necdet Neydim'den çocukluğu çocuk gözüyle anlatan şiirler. Çocuk ve gençlik edebiyatı alanındaki araştırmaları ve kuramsal çalışmalarıyla tanınan akademisyen, çevirmen, yazar Necdet Neydim'in şiirleri, günümüz çocuklarının kaygılarını, özlemlerini, sevinçlerini, hızla değişen yaşamlarını, yine onların gözünden yalın v..

Hızlı Görünüm

UÇAN ŞİİRLER

(0)
₺42,63TL

Uçan Şiirler Kitap Açıklaması Duyduk duymadık demeyin, bu kitapta şiirler uçuyor, balıklar şiir yazıyor, kediler şiir okuyor, öğretmenler dans ediyor, anneler yaramazlık yapıyor, gökten elmalar yağıyor… Mavisel Yener ile Aytül Akal'ın dizeleriyle bulutlara çıkalım, yıldızlara dokunalım, şiirin sihirli gücüne bir kez daha tanık olalım. (Tanıtım Bü..

Hızlı Görünüm

YAZILARI SEVEN AYI

(0)
₺35,79TL

..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)