Hikaye

Izgara Görünümü:
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

80 GÜNDE DÜNYA TURU

(0)
₺13,00TL

80 Günde Dünya Turu-Jules Verne 80 Günde Dünya Turu - Jules Verne Klasikleri Okuyorum Kuşaklardır okunan klasik eserler kısaltılarak genç okurlar için özenle yeniden kaleme alındı. Bir İngiliz beyefendisi olan Phileas Fogg’un hayatı, kalktığı andan yattığı ana kadar planlıdır. Phileas Fogg’un yaşamında sürprizlere yer yoktur. Ama bir gün Reform..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

AFETTEN KORKMA!- KRAL ŞAKİR İLK OKUMA 6

(0)
₺25,08TL

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği şekilde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Bu maceramızda Mirket Ağabey’in hazırladığı simülasyon odasında doğal afet durumlarında neler yapmamız gerektiğini öğrendik, tabii yine Fil Necati Ağabey sayesinde bol bol gülerek ve eğlenerek z..

Hızlı Görünüm

AFFETMEK ÇOCUKLAR İÇİN KISA HİKAYELERLE DEĞERLER DİZİSİ

(0)
₺10,00TL

Çocuğunuza bu renkli kitapla birlikte şefkatli yaklaşımı, affediciliklekucaklamayı ve nezaketi öğrenmesi için yardımcı olabilirsiniz. Kolay okunan,şaşırtıcı ve ilham verici hikayelerle çocuğunuzun arkadaşlarına, yabancılara,büyüklerine ve ailesine karşı anlayışlı yaklaşımını güçlendirebilirsiniz. (Tanıtım Bülteninden) Hamur Tipi : Kuşe Ebat :..

Hızlı Görünüm

AĞAÇ KALE CİLTLİ

(0)
₺51,60TL

AĞAÇ KALE Yazan: Jessica Scott Kerrin Resimleyen: Qin Leng Çeviren: Sedef Özge Ayaz'lar yeni bir eve taşındı. Babasıyla bir ağaç kale yapmaya karar verdiler. Ayaz evin planlarını çizdi. Defalarca kereste dükkanına gidip malzeme aldıktan sonra sonunda ağaç kaleyi tamamladılar. Pek kaleye benzer bir hali yoktu; ne tavan penceresi, ne döner merdiven..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

ALİ KOPTER 2-OKULUN GÖZDE ÖĞRENCİSİYİM

(0)
₺35,00TL

Ali Kopter 2-Okulun Gözde Öğrencisiyim Kitap Açıklaması Okul gazetesine haber yapacaktım ve ben bunu unutmuştum. Annemin akşam yaptığı ıspanağı yiyince aklıma geldi. Ne yapsaydım acaba? En iyisi kâğıt kalemimi alıp mahalleye inmekti. İlk hedefim Bakkal Ali Amca oldu. – Ali Amca, okul gazetesi için sizinle röportaj yapmak istiyorum, dedi..

Hızlı Görünüm

ALİCE HARİKALAR DİYARINDA (MODERN KLASİKLER DİZİSİ)

(0)
₺19,20TL

Alice Harikalar Diyarında, yazıldığı tarihten bu yana geçen yüz elli yılı aşkın süre boyunca, edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğini hep korudu. Hem çocuk hem de yetişkin edebiyatında önemli bir yere sahip olan bu kitap, hayal gücü zenginliğiyle küçük okurlara büyülü bir dünya sunarken, yetişkinler için bu büyüsünü içerdiği sembollerin ..

Hızlı Görünüm

ALMARPA NIN GİZEMİ

(0)
₺45,00TL

Efsaneler canlanıyor… Tarihî değerlerimize ve kültürel mirasımıza duyarlılığı arttıran yapıtlarıyla tanınan yazar Koray Avcı Çakman'ın ödüllü romanı Almarpa'nın Gizemi, yepyeni kapak ve sayfa tasarımı, özel cildi ve gözden geçirilmiş metniyle ''Tudem Modern Klasikler'' koleksiyonu içinde yeniden okurlarla buluşuyor. Ege ve Akdeniz'in kesiştiği Kö..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

AMBER İN ZAMAN KAPSÜLÜ

(0)
₺43,75TL

Yaşlı ağacın gövdesinden akan reçine, ağacın üzerindeki tırtıl ile daha önce hiç görmediğim yeşil kanatlı, çirkin böceğin üzerine akıyordu… Amber yaklaşık iki aydır aynı rüyayı görüyordu. Değerli bir taşın oluşumuna tekabül eden bu rüya başlarda onu tedirgin etse de, gördüklerinin hayatında yeni bir döneme işaret edeceğine kesin gözüyle bakıyordu....

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

ARI 3.SINIF KÜLYUTMAZ HİKAYE SETİ

(0)
₺49,20TL

Dedektif Külyutmaz ve Rapido Okuma Anlama Seti 3. Sınıf 5 Hikaye 1 Çizgi Roman Değerlendirme Testi Öğretmen Klavuzu Okuyorum Anlıyorum Dil Bilgisi Öğreniyorum ISBN9786059429634YazarıFeridun DEPEMutlu DEMİRARSLANBranşSınıf ÖğretmeniSınıfı3.SınıfYayıneviArı YayıncılıkMacera dolu dedektiflik hikayelerini sevmeyen var mıdır? Öğrencilerimiz 3. sınıflar ..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

AYA YOLCULUK

(0)
₺6,00TL

..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

AYASOFYA TEBESSÜMÜ

(0)
₺22,00TL

..

Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

BABAM DUYMASIN

(0)
₺15,00TL

..

Hızlı Görünüm

BABAM OKULUN EN ÇALIŞKANI

(0)
₺40,91TL

Babam ben olursa... Fen ve teknoloji dersi hiç bu kadar zevkli bir şekilde anlatılmamıştı!.. Toprak Işık, ilköğretim 4. 5. 6. sınıf fen ve teknoloji müfredatında işlenen konuları roman kurgusu içerisinde sunduğu "Fen ve Teknoloji" serisinin "Canlılar ve Hayat" konularını içeren ilk kitabıyla, çocuklara daha önce hiç karşılamadıkları benzersiz bir ..

Hızlı Görünüm

BABAM SÜT PEŞİNDE

(0)
₺17,00TL

..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

BABAM YANIMDAYKEN

(0)
₺25,00TL

..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ KAMYON SÜRÜCÜSÜ

(0)
₺15,00TL

Bacaksız Bahri ve ailesi Kastamonu Cide'den İstanbul'a, Fesleğen Sokağı'na taşınalı birkaç ay olmuştur. Bacaksız'ın bu yeni mahallede çok fazla arkadaşı yoktur ama parlak bir fikri vardır: Yalnızca büyüklerin yapabileceği bir iş olan kamyon sürücülüğünü deneyip mahallenin çocuklarına kendini göstermek. Rıfat Ilgaz'ın Bacaksız'ın başından geçenleri..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ MACERA PEŞİNDE

(0)
₺12,00TL

“Ya polis gene görürse bizi?” Bacaksız Bahri’nin, çeşme başında kovalarını doldurmaya çalışan Gülten’e yardım etmek için yine parlak bir fikri var: Çeşmeye taktığı hortumu Gülten’in evine kadar uzatmak. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Başına gelenlerden kurtulmaya çalışırken Paytak Yılmaz’la karşılaşır ve bu iki kafadar kendilerini büyüklerin ..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ OKULDA

(0)
₺25,00TL

"Çiz bakalım yukarıdan aşağıya!" Fesleğen Sokağı çocukları tatlı bir telaş içinde çünkü okullar açılıyor. Bacaksız Bahri ve arkadaşları da bu yıl okula başlayacak. Mahallede büyük küçük herkes o ilk günü sabırsızlıkla beklerken birbirinden güzel defterler, kalemler alınıp çantalara yerleştirilir. Bacaksız ve arkadaşlarını çizilecek yüzlerce düz çi..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ PARALI ATLET

(0)
₺15,00TL

"Haydi bastır Bacaksız Bahri!" Fesleğen Sokağı'na ketenhelvacı gelmiştir. Daha önce ketenhelva yemeyen Bacaksız, pamuğa benzeyen bu şeyin tadını çok merak eder ama annesinden de para istemeye çekinir. Bacaksız'ın her zamanki gibi parlak bir fikri vardır. Küçük bir yarış yapacaklar ve kazanan helvayı alacak. Güçlü rakiplerine rağmen Bacaksız yarışı..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ TATİL KÖYÜNDE

(0)
₺11,20TL

"Bir dalıp çıkalım istersen." Bacaksız Bahri'nin babası Almanya'ya işçi olarak gidince o da annesiyle birlikte babaannesinin köyüne yerleşir. Bir sabah fenerin orada kurulmuş çadırları fark eden Bacaksız, büyük bir merakla orada kimlerin yaşadığını araştırmaya başlar. Yakın arkadaşı Tekin, bu yabancılarla çoktan tanışmıştır bile. Ne yapıp edip Fra..

Hızlı Görünüm

BAHÇE KEŞFİ

(0)
₺63,00TL

Bahçe Keşfi Kitap Açıklaması Mini mini kaşifler için sürprizlerle dolu keşifler! (Tanıtım Bülteninden) Hamur Tipi : 2. Hamur Sayfa Sayısı : 10 Ebat : 18 x 18 İlk Baskı Yılı : 2020 Baskı Sayısı : 1. Basım Dil : Türkçe..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

BAHÇEMİZDEKİ KİRPİ

(0)
₺37,20TL

BAHÇEMİZDEKİ KİRPİ Yazan ve resimleyen: Zeynep Ekinci Çocukların yetişkinlerin gözünden çocuk dünyasına bakmalarını sağlayan, yetişkinler tarafından yazılıp resimlenmiş çocuk kitaplarının arasına, 9 yaşındaki bir çocuğun gözünden çocuk dünyasını anlatan bir kitap girdi! Zeynep Ekinci, sevimli bir kirpiyle adeta saklambaç oynadığı kitabıyla sadec..

Hızlı Görünüm

BAK BURADA KİM VAR-GEZGİN BALIK BARBU

(0)
₺46,13TL

Ham Hum! Homur Homur! Bu sesler nereden geliyor? Küçük balık Barbu arkadaşı Peti’ye gidiyor. Neşeyle yüzerken masmavi sularda yaşayan yeni arkadaşlar ediniyor. Acaba Barbu arkadaşı Peti’yi görebilecek mi, onunla oyunlar oynayabilecek mi? Bizimle keşfetmeye ne dersin? Hareketli kitaplarla hikâyeler canlanıyor! Çocuklar hikâyeye neşeyle dahil ol..

Hızlı Görünüm

BALIK KAVAĞA ÇIKINCA

(0)
₺15,00TL

Deyimler ve kendisini taşıyan hikayeleri birer tarih aynasıdır. Bir milletin örf, adet ve kültürünü, hayat tecrübesini, dünyaya bakışını gözler önüne serer. 'And içerken' veya 'darısı başına' derken Orta Asya'dan gelen bir âdetten bahsettiğimizin; 'onunla aşık atılmaz' derken bir çocuk oyununu kastettiğimizin; 'altı kaval üstü şeşhane' diyerek bir ..

Hızlı Görünüm

BALONLA 5 HAFTA

(0)
₺28,00TL

Balonla Beş Hafta Kitap Açıklaması Çoğu, o saatlerde Londra Coğrafyacılar Birliğin'deki toplantıdan haberli değildi. O, pek soğuk 1862 yılının 14 Ocak günü, öğleden sonra saat ikiye geldiğinde kocaman salonda ayakta duracak yer kalmamıştı. Başkan, kürsüye çıkıp toplantının başladığını bildirince, heyecan büsbütün arttı. Başkan, şimdiye dek, keşif..

Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 404 (12 Sayfa)