Hikaye

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

80 GÜNDE DÜNYA TURU

(0)
₺13,00TL

80 Günde Dünya Turu-Jules Verne 80 Günde Dünya Turu - Jules Verne Klasikleri Okuyorum Kuşaklardır okunan klasik eserler kısaltılarak genç okurlar için özenle yeniden kaleme alındı. Bir İngiliz beyefendisi olan Phileas Fogg’un hayatı, kalktığı andan yattığı ana kadar planlıdır. Phileas Fogg’un yaşamında sürprizlere yer yoktur. Ama bir gün Reform..

Hızlı Görünüm

AFETTEN KORKMA!- KRAL ŞAKİR İLK OKUMA 6

(0)
₺12,90TL

Selam arkadaşlar ben Şakir, herkesin bildiği şekilde Kral Şakir! Ben ve benim çılgın ailem bu sefer de ilk okuma kitaplarıyla maceradan maceraya koşuyoruz. Bu maceramızda Mirket Ağabey’in hazırladığı simülasyon odasında doğal afet durumlarında neler yapmamız gerektiğini öğrendik, tabii yine Fil Necati Ağabey sayesinde bol bol gülerek ve eğlenerek z..

Hızlı Görünüm

AĞAÇ KALE CİLTLİ

(0)
₺35,00TL

AĞAÇ KALE Yazan: Jessica Scott Kerrin Resimleyen: Qin Leng Çeviren: Sedef Özge Ayaz'lar yeni bir eve taşındı. Babasıyla bir ağaç kale yapmaya karar verdiler. Ayaz evin planlarını çizdi. Defalarca kereste dükkanına gidip malzeme aldıktan sonra sonunda ağaç kaleyi tamamladılar. Pek kaleye benzer bir hali yoktu; ne tavan penceresi, ne döner merdiven..

Hızlı Görünüm

ALİCE HARİKALAR DİYARINDA (MODERN KLASİKLER DİZİSİ)

(0)
₺8,00TL

Alice Harikalar Diyarında, yazıldığı tarihten bu yana geçen yüz elli yılı aşkın süre boyunca, edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğini hep korudu. Hem çocuk hem de yetişkin edebiyatında önemli bir yere sahip olan bu kitap, hayal gücü zenginliğiyle küçük okurlara büyülü bir dünya sunarken, yetişkinler için bu büyüsünü içerdiği sembollerin ..

Hızlı Görünüm

ALPER DAVRANIŞ EĞİTİMİ (5 KİTAP)

(0)
₺45,00TL

Çocukların yeni arkadaşı: ALPER Alper; annesi, babası kız kardeşi ve sevimli kedisi Komikçe ile küçük bir kasabada yaşıyor. Hayatı yeni yeni tanıyor. Merak ediyor, sorular soruyor: "Babam kadar güçlü müyüm? Tüm oyunları ben kazanamaz mıyım? Oyuncakların Hepsi Benim Olmaz mı? Okula Gitmek Zorunda mıyım? Her Yemekten Yemem Gerekli mi?" Bu kitaplard..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

ARI 3.SINIF KÜLYUTMAZ HİKAYE SETİ

(0)
₺33,00TL

Dedektif Külyutmaz ve Rapido Okuma Anlama Seti 3. Sınıf 5 Hikaye 1 Çizgi Roman Değerlendirme Testi Öğretmen Klavuzu Okuyorum Anlıyorum Dil Bilgisi Öğreniyorum ISBN9786059429634YazarıFeridun DEPEMutlu DEMİRARSLANBranşSınıf ÖğretmeniSınıfı3.SınıfYayıneviArı YayıncılıkMacera dolu dedektiflik hikayelerini sevmeyen var mıdır? Öğrencilerimiz 3. sınıflar ..

Hızlı Görünüm

AVUCUNDAKİ ÖPÜCÜK

(0)
₺24,00TL

Ormanda okul başlıyordu ama Minik Rakun okula gitmek istemiyordu. Onun korkularını yatıştırmak isteyen Anne Rakun, "Avucundaki Öpücük" adını verdiği aile sırrını yavrusuyla paylaştı. Amacı dünyası ne zaman birazcık korkutucu hale gelse, onu çok sevdiğini hatırlamasını sağlamaktı. 1993 yılındaki ilk basımından beri insanın içini ısıtan bu kitap, çoc..

Hızlı Görünüm

AYA YOLCULUK

(0)
₺6,00TL

..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

BACAKSIZ KAMYON SÜRÜCÜSÜ

(0)
₺15,00TL

Bacaksız Bahri ve ailesi Kastamonu Cide'den İstanbul'a, Fesleğen Sokağı'na taşınalı birkaç ay olmuştur. Bacaksız'ın bu yeni mahallede çok fazla arkadaşı yoktur ama parlak bir fikri vardır: Yalnızca büyüklerin yapabileceği bir iş olan kamyon sürücülüğünü deneyip mahallenin çocuklarına kendini göstermek. Rıfat Ilgaz'ın Bacaksız'ın başından geçenleri..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ MACERA PEŞİNDE

(0)
₺12,00TL

“Ya polis gene görürse bizi?” Bacaksız Bahri’nin, çeşme başında kovalarını doldurmaya çalışan Gülten’e yardım etmek için yine parlak bir fikri var: Çeşmeye taktığı hortumu Gülten’in evine kadar uzatmak. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Başına gelenlerden kurtulmaya çalışırken Paytak Yılmaz’la karşılaşır ve bu iki kafadar kendilerini büyüklerin ..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ OKULDA

(0)
₺15,00TL

"Çiz bakalım yukarıdan aşağıya!" Fesleğen Sokağı çocukları tatlı bir telaş içinde çünkü okullar açılıyor. Bacaksız Bahri ve arkadaşları da bu yıl okula başlayacak. Mahallede büyük küçük herkes o ilk günü sabırsızlıkla beklerken birbirinden güzel defterler, kalemler alınıp çantalara yerleştirilir. Bacaksız ve arkadaşlarını çizilecek yüzlerce düz çi..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ PARALI ATLET

(0)
₺11,20TL

"Haydi bastır Bacaksız Bahri!" Fesleğen Sokağı'na ketenhelvacı gelmiştir. Daha önce ketenhelva yemeyen Bacaksız, pamuğa benzeyen bu şeyin tadını çok merak eder ama annesinden de para istemeye çekinir. Bacaksız'ın her zamanki gibi parlak bir fikri vardır. Küçük bir yarış yapacaklar ve kazanan helvayı alacak. Güçlü rakiplerine rağmen Bacaksız yarışı..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ SİGARA KAÇAKÇISI

(0)
₺13,90TL

"Ya polis gene görürse bizi?" Bacaksız Bahri'nin, çeşme başında kovalarını doldurmaya çalışan Gülten'e yardım etmek için yine parlak bir fikri var: Çeşmeye taktığı hortumu Gülten'in evine kadar uzatmak. Ancak işler planladığı gibi gitmez. Başına gelenlerden kurtulmaya çalışırken Paytak Yılmaz'la karşılaşır ve bu iki kafadar kendilerini büyüklerin ..

Hızlı Görünüm

BACAKSIZ TATİL KÖYÜNDE

(0)
₺11,20TL

"Bir dalıp çıkalım istersen." Bacaksız Bahri'nin babası Almanya'ya işçi olarak gidince o da annesiyle birlikte babaannesinin köyüne yerleşir. Bir sabah fenerin orada kurulmuş çadırları fark eden Bacaksız, büyük bir merakla orada kimlerin yaşadığını araştırmaya başlar. Yakın arkadaşı Tekin, bu yabancılarla çoktan tanışmıştır bile. Ne yapıp edip Fra..

Hızlı Görünüm

BAHÇEMİZDEKİ KİRPİ

(0)
₺23,00TL

BAHÇEMİZDEKİ KİRPİ Yazan ve resimleyen: Zeynep Ekinci Çocukların yetişkinlerin gözünden çocuk dünyasına bakmalarını sağlayan, yetişkinler tarafından yazılıp resimlenmiş çocuk kitaplarının arasına, 9 yaşındaki bir çocuğun gözünden çocuk dünyasını anlatan bir kitap girdi! Zeynep Ekinci, sevimli bir kirpiyle adeta saklambaç oynadığı kitabıyla sadec..

Hızlı Görünüm

BAK BURADA KİM VAR-GEZGİN BALIK BARBU

(0)
₺40,00TL

Ham Hum! Homur Homur! Bu sesler nereden geliyor? Küçük balık Barbu arkadaşı Peti’ye gidiyor. Neşeyle yüzerken masmavi sularda yaşayan yeni arkadaşlar ediniyor. Acaba Barbu arkadaşı Peti’yi görebilecek mi, onunla oyunlar oynayabilecek mi? Bizimle keşfetmeye ne dersin? Hareketli kitaplarla hikâyeler canlanıyor! Çocuklar hikâyeye neşeyle dahil ol..

Hızlı Görünüm

BAYKUŞUN MACERALARI-EJDERHA KRAL

(0)
₺25,00TL

Kitap Açıklaması Bay Kuş'un macera dolu hikayelerini okumaya hazır mısınız? Görülmeyeni gören, duyulmayanı duyan Bay Kuş; Ejderha Kral adlı ilk hikayesi ile bizi bilinmeyen diyarlara götürüyor. Bir yanda yemyeşil ağaçlarla, rengarenk çiçeklerle kaplı ormandaki Etyad diyarı... Bu diyarı daha da güzelleştirmek için çabalayan Etyad sakinleri... Diğe..

Hızlı Görünüm

BONCUKLU GÜNLER

(0)
₺10,00TL

..

Hızlı Görünüm

BÜYÜK ADANIN KÜÇÜK ŞEFİ

(0)
₺33,00TL

BÜYÜKADA'NIN KÜÇÜK ŞEFİ Yazan: Selin Kutucular Resimleyen: İlker Sak Mekin, yaz tatilini dört gözle bekliyor çünkü okul kapanınca yine ailecek Büyükada’daki evlerine gidecekler. Bu ev, çocukluğundan beri Mekin için özel bir anlam taşıyor: büyük dedesine dair anlatılan etkileyici hikâyeler, herkesin bir araya geldiği ve birbirinden lezzetli yemekl..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

CANAVAR PEŞİNDE 5 KAR CANAVARI NANUK

(0)
₺11,00TL

Avantia'yı korumakta olan altı canavar var: Ateş Ejderhası Ferno, Deniz Yılanı Sepron, Dağ Trolü Arkta, At-Adam Tagus, Kar Canavarı Nanuk ve Alev Kuşu Epos. Bu canavarlar, Kara Büyücü Malvel'in yaptığı kötü büyü nedeniyle, bir zamanlar korudukları toprakları yerle bir etmeye başladılar. Tom'un yeni görevi, Kar Canavarı Nanuk'u serbest bırakmak. Do..

Hızlı Görünüm

CANAVAR PEŞİNDE 6 ALEV KUŞU

(0)
₺11,00TL

Avantia'yı korumakta olan altı canavar var: Ateş Ejderhası Ferno, Deniz Yılanı Sepron, Dağ Trolü Arkta, At-Adam Tagus, Kar Canavarı Nanuk ve Alev Kuşu Epos. Bu canavarlar, Kara Büyücü Malvel'in yaptığı kötü büyü nedeniyle, bir zamanlar korudukları toprakları yerle bir etmeye başladılar. Tom, şimdi Canavarların en korkuncu olduğu söylenen Alev Kuşu ..

Hızlı Görünüm

ÇEHOV'DAN SEÇME ÖYKÜLER- Anton Pavloviç Çehov

(0)
₺6,50TL

Türkiye'de daha çok Vişne Bahçesi, Vanya Dayı gibi tiyatro oyunlarıyla tanınan Rus yazar Anton Pavloviç Çehov'un (1860-1904) en önemli özelliklerinden biri, çağdaş kısa öykü türünün öncülerinden olması ve bu türün gelişimine büyük katkıda bulunmasıdır. Eserleriyle James Joyce'dan Virgina Woolf'a pek çok yazarı etkileyen Çehov, tüm dünyada büyük ilg..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

CİNGO

(0)
₺45,00TL

Sana, “Cingo yaramaz bir köpektir,” diyecekler. Sana, “Cingo iflah olmaz bir serseridir,” diyecekler. Sana, “Cingo kuyruklu bir beladır,” diyecekler... inanma! Çekemiyorlar beni, hepsi bu. İnsanlar beni kıskanıyor yaaa, çok kıskanıyorlar. Bütün gün “Cingoooooo yapmaaaa!” diye bağırmalarının asıl sebebi bu. Hepsinin benim yerimde gözü var. Biliyorum..

Hızlı Görünüm

DEĞİRMENLER VADİSİ (CİLTLİ)

(0)
₺29,90TL

Değirmenler Vadisi - Noelia Blanco Değirmenler Vadisi’nde birbirine benzeyen erkekler, kadınlar ve çocuklar yaşarmış. Bir gün, herşeyi en iyi yapan “Makineler” gelmiş. İşte bu makineler orada yaşayan insanların düş kurma yeteneklerini unutturmuş onlara. Oysa öncesinde insanlar kurdukları düşleri kendileri gerçekleştirmeye çalışırlarmış. Ama artı..

Hızlı Görünüm

DIŞARI , BURADAN UZAKLARA

(0)
₺35,00TL

DIŞARI, BURADAN UZAKLARA Yazan: Rachel Woodworth Resimleyen: Sang Miao Çeviren: Sedef Özge "Duygularımızı fark etmek ve kabul etmek. İşte asıl iyileştiren bu. Dışarı, Buradan Uzaklara​ da bunu keşfeden minik bir kızın yalın öyküsünü paylaşıyor bizimle. Bunu yaparken de duygularla baş etmenin yollarına değiniyor." Gülşah Ergin, DBE | Davranış Bili..

Hızlı Görünüm

DİSNEY - ESRARENGİZ KASABA SETİ 2+1

(0)
₺153,50TL

Esrarengiz Kasaba Serisinin en gözde, en çok talep gören üç kitabını bir araya getirdik Esrarengiz Kasaba Günlük 3 (Ciltli) Esrarengiz Kasaba Kayıp Efsaneler Çizgi Roman Esrarengiz Kasaba DİPPERİN GİZEM REHBERİ (Tanıtım Bülteninden) Sayfa Sayısı : 450 Sayfa Sayısı : 450 Ebat : 13,9 x 20,9 Ebat : 13,9 x 20,9 İlk Baskı Yılı : 2020 İ..

Hızlı Görünüm

DİXİE VE PERCY İLE SON SÜRAT

(0)
₺15,00TL

İki sıkı dost, Dixie ve Percy'nin maceraları serinin ilk kitabı Dixie ve Percy ile Son Sürat ile başlıyor. Kasabada yapılacak araba yarışı duyurulduğu anda, Dixie birinciliği kazanmak zorunda olduğunun farkındadır. Ama Dixie ile Percy iki sorunla karşı karşıyadır: Birincisi, Dixie'nin arabası başlarına sürekli iş açmaktadır; ikincisiyse, Dixie'nin ..

Hızlı Görünüm

DOLAR BİRİKTİREN ÇOCUK

(0)
₺5,56TL

DÖVİZ AYDINLIĞI Döviz satılan yerde okudum Dolar 24 300 Mark 15 750 Uzuyordu kalabalığın ucu Ta anayola dek Uzuyordu dolar Uzuyordu mark Avuçlarımız Uzuyordu bizim! Sayfa Sayısı: 56 Baskı Yılı: 2008 Dili: Türkçe Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Sayfa Sayısı : 56 İlk Baskı Yılı : 2008 Dil : Türkçe..

Hızlı Görünüm

DÜNYAMIZA NE OLMUŞ?

(0)
₺10,00TL

“Geçmişteki güzel dünya hiçbir şekilde çocuklara anlatılmayacaktı. Evlerde, okullarda eski dünyadan bahsedilmiyor, derslerde bu konular hakkında hiç konuşulmuyordu. Çocuklar tüm o güzellikleri bilirse üzülebilirlerdi… Bu yüzden Nili ve Orbi hiçbir şeyden haberleri olmadan kafalarındaki fanuslarla, toz bulutunun içinde oynamaya çalışıyorlardı…” Ger..

Hızlı Görünüm

DÜŞMAN OKULLAR (CİLTLİ)

(0)
₺45,00TL

DÜŞMAN OKULLAR (CİLTLİ)..

Hızlı Görünüm

EMA GÜZEL YAZI DEFTERİ 17*24 DİK

(0)
₺3,50TL

Standart Renkli Yazı Defteri Ema Kitap Barkod: 9786052005354 Marka: Ema Kitap Yazar: Kolektif Kağıt: 1.Hamur Kağıt Boyut: 16.00x24.00 cm..

Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 121 (4 Sayfa)