Bilim Tarihi

Izgara Görünümü:
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

ALBERT EİNSTEİN

(0)
₺29,50TL

..

Hızlı Görünüm

GARİP AMA GERÇEK 5 (350 MÜTHİŞ GERÇEK)

(0)
₺42,00TL

National Geographic Kids-Garip Ama Gerçek! 5 Kitap Açıklaması Tuhaf hayvanları, sıra dışı mekânları, çılgın icatları, ürkütücü doğal olaylarını, hayranlık uyandıran yeteneklerini ve çok daha fazlasını keşfet. Garip dünyamız hakkında eğlenceli ve komik gerçekler bu seride. Garip Ama Gerçek 5, serinin garip ama gerçek bilgiler içeren son üyesi! (..

Hızlı Görünüm

GARİP AMA GERÇEK İNSAN VÜCUDU (350 MÜTHİŞ GERÇEK)

(0)
₺42,00TL

National Geographic Kids-Garip Ama Gerçek! İnsan Vücudu Kitap Açıklaması National Geographic Kids’in dünya çapında en sevilen yayınlarından biri olan, şaşırtıcı ve birbirinden eğlenceli gerçeklerle dolu Garip ama Gerçek serisine yeni bir kitap daha eklendi: Garip ama Gerçek! İnsan Vücudu, meraklı çocuklar kadar yetişkinleri de sayfalarının arasın..

Hızlı Görünüm

İZAFİYET TEORİSİ (E=mc2)

(0)
₺36,80TL

1921’de Nobel Fizik Ödülü’nü alan Einstein’ın adıyla özdeşleşen İzafiyet Teorisi geçerliliğini kanıtlamış en temel fizik kuramlarından biridir. Einstein’ın sözleriyle, “bir lise mezununun anlayabileceği düzeyde” kaleme alınan kitap, kuramsal fiziğin matematiksel yönünü pek tanımayan okuyucuların İzafiyet Teorisi’ni tam olarak anlayabilmelerini sağl..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

TARİHE GİRİŞ (BEKİR BİÇER)

(0)
₺25,00TL

İnsanlarda tarih merakı insanlık tarihi kadar eskidir. Her ne kadar tarihini tespit etmek mümkün olmasa da. İnsanların ilk ilgilendiği tarih, masal ve efsanelerden oluşuyordu. Halk kendinin bilincine vardığı zaman, tarih bilinci yavaş yavaş gün ışığına çıktı. Tarihle ilgili genel kabul görmüş yargılar şöyledir. Tarih, evrenin vicdanıdır. Tarih bili..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)