Arama - lego

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

LEGO CITY BARBEKÜ YANGINI LSC60212 4 +

₺69,90TL

LEGO® Özellikleri Bu set ile LEGO® City'i korurken, çocuğunuzla eğlenceye katılın. Bu aksiyon dolu LEGO® seti, okul öncesi çocuklar ve gençler için eğlenceli ve kolay hale getirildi. 2 minifigür içerir: bir itfaiyeci ve park ziyaretçisi. Çocuğunuzun heyecan verici LEGO® City evreninde hızlı bir şekilde inşasını ve oyun oynamasını sağlamak için ale..

Hızlı Görünüm

LEGO CLASSİC YAPIM PARÇALARI VE GÖZLER +4 YAŞ 451 pcs 11003

₺239,90TL

LEGO® Özellikleri Çeşitli renkli LEGO® tuğlaları, şekilleri ve parçaları ile birlikte tüm boyutlarınızı, renklerini ve ifadelerini içeren göz çeşitliliği içeren bu LEGO® Klasik 11003 tuğla ve gözler seti ile eğlenceli karakterler oluşturun ve kişiliğinizi LEGO® kreasyonlarınıza taşıyın. Bu set 3 seviyeli bina karmaşıklığı sağlar ve mevcut LEGO® se..

Hızlı Görünüm

LEGO ÇÖP KAMYONU 90pcs LSC60220

₺151,90TL

Lego City Çöp Kamyonu 60220 Eldivenlerini tak, LEGO City sokaklarını temizleme zamanı! Ortağın küreği alırken sen de süpürgeyi al ve çöpleri süpürerek bir yığın yap. Iyy, şu balık amma da kokuyor! Kürekle çöp kovasına doldur, sonra Çöp Kamyonu’na boşaltarak bir sonraki çöp yığınına geç. Muz kabuğuna basıp düşme! Ürün BaşlığıÇocuğunuzu güçlü Çö..

Hızlı Görünüm

LEGO FR-DONDURMA ARABASI 97pcs 41389

₺76,90TL

LEGO® Özellikleri Güneş ışıl ışıl, eğlenceli dondurma arabasıyla LEGO® Friends Stephanie de öyle! Stephanie’nin Heartlake City müşterilerine dondurma servisi yapmasına yardım et. Çılgın dondurma çeşitlerini istediğin gibi karıştır. Arkadaşlarınla masaya oturarak soğuk dondurmaları afiyetle ye. İşler biraz yavaş mı? Mopedi çıkar ve köpek Dash’i kol..

Hızlı Görünüm

LEGO FRİENDS DÖNME DOLAP 389pcs LGF41337

₺216,90TL

Su Altı Dönme Dolabında gökyüzüne yüksel. LEGO Friends Mia ve LEGO Friends Vicky’nin biletlerini satın alıp merdivenle lunapark oyuncağına çıkmasına yardım et. Düğmeyi çevirerek sandalyeleri döndür ve salla, sonra yükselerek Heartlake City’nin harika manzarasını izlet. Her koltuğa 3 kişi sığabilir, kızların biraz cesarete ihtiyacı varsa birlikte bi..

Hızlı Görünüm

LEGO FROZEN ANNANIN KANO GEZİSİ 108pcs LGP41165

₺161,90TL

Lego - Anna'nın Kano Gezisi 41165 Nehir boyunca Arendelle’den çok uzaktaki Büyülü Ormana doğru en sevdiğin Disney karakterleri Anna ve Olaf ile özel bir macera kanosuyla bir yolculuğa çık! Nehir kenarına yanaşarak sevimli tavşanı besle, sonra tahterevallide birlikte oynayarak eğlen ve buz kaydırağından nehre kay. Ama dikkatli ol, nehir kenarında u..

Hızlı Görünüm

LEGO GÖKYÜZÜ POLİSİ İNSANSIZ HAVA ARACI TAKİBİ 60207

₺151,90TL

Lego City Gökyüzü Polisi İnsansız Hava Aracı Takibi 60207 LEGO® City Gökyüzü Polisi gücüne katıl ve yüksek irtifalı aksiyonun parçası ol! Hey, şehir meydanında ne oluyor? O insansız hava aracı geliyor ve neden heykelin üzerinde dolaşıyor? Dur bakalım, şu hırsız onu çalmaya çalışıyor! Polis helikopterini çağır ve ağ atıcıyı ateşlerken kaçmadan önc..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

LEGO HAMBURGERCİ YANGIN SÖNDÜRME OPERASYONU 327pcs LSC60214

₺214,90TL

Lego City Hamburgerci Yangın Söndürme Operasyonu 60214 Hamburgerleri kurtar! LEGO® City hamburgerci levhası yanıyor ve sahibinin yardımına ihtiyacı var. Oksijen tüpünü tak, itfaiye kamyonuna atla ve itfaiyeci ortağın motosikletiyle önden giderken restorana doğru yola çık. Vardığında pompayı doğrult ve yangını söndürmeye başla. Hamburgerci ya..

Hızlı Görünüm

LEGO İNŞAAT YÜKLEYİCİSİ 88 Pcs 60219

₺76,90TL

Lego City İnşaat Yükleyicisi 60219 Kaskını kap, haydi işe koyulalım! Çiti topraktan çıkar. Sonra kaya matkabıyla betonu kır ve ortalığı ön kepçeyle temizle. LEGO® City inşaat ekibi için yoğun bir gün! Kabine gir ve heyecan verici İnşaat Yükleyicisi kamyonuyla mühendisata başladı! Ürün Adet Sayısı: 88 Yaş işareti açıklaması: 5+..

Hızlı Görünüm

LEGO JUN-BUZZ VE BO PEEPS 139pcs LEJ10768

₺194,90TL

Çocuğunuzla oyun parkında Oyuncak Hikâyesi karakterleriyle birlikte eğlenin! Oyun parkında bir maceraya hazırlan! Oyun evinde Buzz, Gabby Gabby ve Bo Peep’e katıl, sonra kaydıraktan aşağı kay ve biraz saklambaç oyna. Kokarca mobille parkta tur at, sonra atlı karıncaya binip biraz dön ve duvardan tırmanarak balon pencereli odaya çık. Oyun parkında ..

Hızlı Görünüm

LEGO KAR TEMİZLEME ARACI LSC60222

₺149,90TL

Lego City Kar Ezme Aracı 60222 LEGO City kayık aksiyona hazırla rampalarını! Büyük kar topunu doldur, devasa Kar Ezme Aracı'nın direksiyonuna geç ve yamaçlara doğru yol al. Rampalara daha fazla kar yaymak için topu ateşlemeden önce büyük paletlerle gelen yol al. Sonra içkieye dönüp bir fincan sıcak içki içme zamanı! Kar Ezme Aracı ile zorlu pistler..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Tükenmiştir
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

LEGO MİNİFİGURES LMC71021 18.SERİ 5+ yaş

₺16,90TL

LEGO MİNİFİGURES LMC71021 18.SERİ 5+ yaş (ÜRÜN GÖRSELDEKİ KOLİ BAZLI DEĞİL KOLİ İÇİ TEK PAKET FİYATIDIR )..

Hızlı Görünüm

LEGO NİNJAGO KAİ AVATAR-ATARİ KAPSÜLÜ +7 YAŞ 49 pcs

₺76,90TL

LEGO® NINJAGO® 71714 Kai Avatar - Atari Kapsülü Kai’nin NINJAGO® city’den kaybolan oyuncuların gizemini çözmesine yardım et! Atari makinesinin içinden Prime Empire’ın tehlikeli video oyunu dünyasına gir ve kötü Unagami ve ile yardımcılarıyla mücadele et. Prime Empire’da kim olacaksın? Bu heyecan verici video oyununa katılmak için karakterini tasar..

Hızlı Görünüm

LEGO OLİVİANIN HAMSTER OYUN ALANI 81pcs 41383

₺76,90TL

LEGO® Özellikleri Eğlenceli hayvan performansı oyun seti;Bu set, hayvanlarla oynamayı seven çocuklar için idealdir. Hayali oyunları teşvik eder. Çocuklar arkadaşlarıyla birlikte evcil hayvanlarıyla oynayabilir ve hayal güçlerini keşfedebilir.;Hamster tekerleği döner;Hamster, tekerlekte motosiklete binebiliyor. Sevimli hayvan arkadaşlar;Şirin hamst..

Hızlı Görünüm

LEGO POLİS CANAVAR KAMYON SOYGUNU LSC60245

₺374,90TL

Şangırt! Uyuyan banka güvenlik görevlisi bir patlama sesiyle uyandı! İş birlikçi hırsız Büyük Betty ve sinsi suç ortağı, süper güçlü canavar kamyonlarına dev bir mıknatıs takmış. Az önce bankanın duvarından kasayı söküp aldılar! Kahraman polis Tom Bennett'in polis gözetleme kamyonuyla hırsızları takip etmesine yardım et. Sonra polis memurunu sü..

Hızlı Görünüm

LEGO POLİS HELİKOPTERİ TAKİBİ 212pcs LSC60243

₺214,90TL

Ayy! Kamyonların uçabildiğini bilmiyordum! Yılan Çıngırak ile suç ortağı, çaldıkları kasayla kaçıyorlar! Ama bir LEGO City Polis ATV’si ve inanılmaz mıknatıslı zinciri olan bir helikopter peşlerinde! Uzman pilot polis Sam Grizzled’ın güçlü mıknatısı Yılan Çıngırak'ın kamyonuna tutturmasına yardım et… Danngg! Sonra kamyonu havaya kaldır ve ünlü ..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm

LEGO SPEED - AUDİ QUATTRO/SPEED CHAMPİONS +7 250 pcs

₺173,90TL

Şimdi ilk kez, benzersiz görünümü ve turbo gücüyle çok sayıda otomobil tutkununun gönlünü kazanmış ünlü 1985 Audi Sport quattro S1’in mini versiyonunu yapabilirsin. Bu klasik modelin sürücü koltuğuna atla ve gaza basarak pistte ya da orman yollarında yarış. Kazanacak marifetin var mı? Parça Sayısı: 250 Yaş: 7 yaş ve üzeri..

Hızlı Görünüm

LEGO TECH-GÖSTERİ KAMYONETİ VE MOTORSİKLETİ LMT42106

₺374,90TL

Muhteşem bir hız, beceri ve dikkat testi. Motosikleti geri çekip rampadan yukarı hızla gönder. Sonra bir ateş çemberinden geçirerek büyük bir cesaret gösterisi sergile. Rampayı römorka dönüştür ve kamyona takarak motosikletini taşımaya hazırlan. Yeni bir zorlu hedef ister misin? LEGO Technic Gösteri Kamyoneti ve Motosikleti modelini havalı bir..

Hızlı Görünüm

LEGO TECH-YARIŞ KAMYONU 227 pcs +7 YAŞ1

₺161,90TL

Bu muhteşem Yarış Kamyonu ile hızlı başla ve büyük kazan Cesur renkleri ve çıkartmalarıyla yarış gününde tüm gözler üzerinde olacak. Kamyonunu geri çekip bırakarak hızla bitiş çizgisine gönder. Dev egzozu ve kocaman spoyleri ile bu inanılmaz kamyon tıpkı gerçeğine benziyor. Daha fazlasına hazır mısın? İyi haber! Bu LEGO Technic oyuncak kamyon, ..

Hızlı Görünüm

LEGO YARIŞ TEKNESİ TAŞIYICI 238pcs LSC60254

₺216,90TL

Güçlü Yarış Teknesi Taşıyıcı ile LEGO City limanına git! Havalı kamyonu su kıyısına park et ve muhteşem jet motorlu tekneyi indir. Sonra güvertedeki ekstrem yarış sürücüsüne katıl, dalgaların üzerinde hızla ilerle ve yeni LEGO City suda hız rekorları kır. Vınnn! İşin bittiğinde yarış teknesini üsse geri götürebilirsin. Yüksek hızlı bir LEGO City..

Hızlı Görünüm

LGD41907 DOTS-MASA DÜZENLEYİCİ /405 PCS/ +6 YAŞ LEGO

₺149,00TL

LEGO® Özellikleri Bu harika masa düzenleyici setiyle stiline uygun bir tasarım yap! Düzenleyiciyi yaptıktan sonra panelleri süsle. Kırtasiye malzemelerini koymak için kullan, sevdiğin bir fotoğrafı ya da önemli bir notu sergile. Hatta çekmeceye gizli bir hazineyi bile saklayabilirsin! Talimatlar ve fikirler sayfasından esinlenebilir ya da kendi ta..

Tükenmiştir
Hızlı Görünüm

LGD41914 DOTS-YARATICI FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ 398 PCS+6 YAŞ LEGO

₺149,00TL

LEGO® Özellikleri Bu harika Yaratıcı Resim Çerçeveleri’nde en sevdiğin şeyleri sergile! Çerçeveleri birleştir ve süsle, sonra çizimlerini, resimlerini veya fotoğraflarını sergile. Çerçeveleri farklı şekillerde birleştirebilir ya da odanda ayrı ayrı kullanabilirsin. Tasarımın için talimatları ve fikirler kağıdını esin kaynağı olarak kullan ya da ke..

Hızlı Görünüm

LGD41917 DOTS- BÜYÜLÜ ORMAN BİLEKLİK /33 PCS / +6 YAŞ LEGO

₺36,50TL

LEGO® Özellikleri Büyülü Orman Bilekliği ile güzel takılar yap! Bilekliği düz bir zemine yerleştir ve zengin renklerdeki DOTS parçalarını tak. Paketi esin kaynağı olarak kullan ya da kendi tasarımlarını yap. Yanardöner elmas, altın ve karanlıkta parlayan DOTS parçalarını kişiliğine uygun şekilde yerleştir. Bilekliği tak ve dünyaya farklı bir yüzün..

Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Hızlı Görünüm
Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 38 (2 Sayfa)